final

28.1K 417 19
                  

"Daha bu ne ki..." Lafımı bitirmemle onun dudaklarına yeniden yapışmam bir olmuştu. Günlerdir özlediğim adamı yine ola bilecek en yakın şekilde hissediyor olmak kalbimin tutku, heyecan ve mutluluktan çırpınmasına neden olmuştu.

O hızla üzerimdeki askılıyı çıkarıp kenara fırlatırken ben de aynı şekilde onun tişörtünün eteklerinden tutmuş iri vücudunu çıplak bırakmıştım. Onun gözleri aç bir kurt gibi dolgun göğüslerimde dolaşırken benim de gözlerim onun kaslı gövdesinde gezinmişti.

İri eli göğsümü kavradıktan sonra dudaklarıda boynumdaki yerini almıştı. Beni baştan çıkaran öpücükleriyle ben de başımı geriye doğru atmış kendimi ona bırakmıştım. Bazen kalçamı ireli geri hareket ettirerek ona sürtünüyordum.

Onun dudakları iki göğsümün arasına derin bir öpücük bırakarak daha da aşağı iniyordu. Beni belimden tutarak koltuğa yatırmış kendisiyse üzerime çıkarak öpücüklerine bıraktığı yerden davam ediyordu. Onun her hareketi vücudumdaki kanın daha hızlı akmasına, vücudumun yay gibi gerilmesine sebep oluyordu.

Parmakları bu sefer şortumun kenarlarına tutundu ve onu iç çamaşırımla beraber bedenimden sıyırarak kenara fırlattı. Önünde tamamen çıplak kalmak, beni utandırmıştı. Bacaklarımı istemsizce bir birine bastırarak çırılçıplak kalmış kadınlığımı gizlemeye çalışsam da o elleriyle buna engel olmuştu.

Cidden şimdi mi utanmak aklına geldi, Leyla?

Evet.

Birbirine bastırdığım bacaklarımı birbirinden aralamıştı. Bacak arama yaklaşarak önce sıcak nefesini üflemişti. Ardından kadınlığımın üzerine tüy kadar hafif bir öpücük bırakmıştı. Öpücüğü beni kıvrandırmış bir elimi koltuk başlığına atmış yumuşak yüzeye tırnaklarımı bastırmıştım.

"Ah, Kaya!" İnlemem evimde yankılanırken hâlâ az önce izlediğim dizideki karakterlerin sesine karışmıştı.

Bir anda klitorisimde hissettiğim baskıyla bir kez daha zevkle inlemiştim. Dudakları bir daha hareketlenmiş bu sefer deliğimden içeri kayan dilinin ıslaklığı beni baştan çıkarmıştı. Maharetle dilini içimde hareket ettiriyor, aldığım zevk duygusunu her saniye biraz daha arttırıyordu.

İstemsizce boşta olan elimi saçları arasına daldırmış onu biraz daha kendime bastırmıştım. Bazen saçlarını çekiştiriyor onu yönlendirmeye çalışıyordum. Oysa sanki buna gerek duymuyormuş gibi zevk noktalarımı bulup orayla oynuyordu.

Aniden geri çekilmesiyle yarım kalmışlık hissi bedenimi bürümüş zevkten kısılmış gözlerim arasından ona bakmıştım. Oysa sanki bir robotmuş gibi yüzündeki mimikleri milim kıpırdatmadan üzerime doğru eğilmişti. Gözlerimin içine bakarak orta parmağıyla aralı olan dudaklarıma baskı uygulamıştı. Dudaklarımı aralamamla parmağını ağzımın içine ittirmiş ardından otoriter bir sesle , "yala!" demişti. Bense itaatkar bir şekilde gözlerimi bir an olsun onun gözlerinden ayırmadan dediğini yapmıştım.

Dudaklarım arasındaki parmağını geri çekerek eğilerek dudaklarıma bastırmıştı dudaklarını. Fazlaca sert öpücükleri karşısında aciz kalsam da ona karşılık vermeye çalışıyordum.

Hâlâ dudakları dudaklarımdayken tam kadınlığımın üzerinde hissettiğim baskıyla elim sırtını bulmuştu. Ardından yavaşça içime kayan parmağıyla tırnaklarımı sırtına bastırmıştım. Parmağını içimde hareket ettirirken dudaklarımdan inleme kopmuştu. İnlemem ikimizin arasında kaybolurken bu sefer dili ağzımın içine sızmıştı. Dili dilime dokunurken parmağının içimdeki hareketi de hızlanmıştı.

Leyla| +18 (tamamlandı)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin