0.9

43.9K 518 1
                  

Siz: Hocam

Siz: Ders bittikten sonra lütfen en üst kattaki müzik odasına gelir misiniz?

Siz: Sizin için minik bir sürprizim var😋

Hoca: Seve seve)

Hoca: Seni görmek için sabırsızlanıyorum minik şeytan

Siz: Görmeyeceksin ki ;)

Hoca: Anlamadım?

Siz: Anlarsın

Siz: Bir ders kaldı zaten

~

Elimdeki telefonumu sıranın altına bıraktım ve oturduğum cam tarafdaki en arka sıradan onu izlemeye başladım. Kaşları çatılmış bir şekilde telefonuna bakıyor ve o uzun parmaklarını kirli sakallarına daldırmış bir şeyler düşünüyordu.

Adamın elleri bile tahrik ediyordu beni! Sapık gibi her hareketini izliyor ve tahrik oluyordum. İstemsizce istekle zonklayan kadınlığım beni fazlaca zorluyordu. Oturduğum sandalyenin üzerinde ireli geri bir şekilde hareket etmeye başladım. Yan sıradaki Furkan'ın dikkatini çekmiş olacağım ki bana, ardından gömleğimin sıktığı, içine kırmızı sütyen giydiğim için ekstra kendini belli eden göğüslerime ve kısa okul eteğimden açıkta kalan bacaklarıma bakmıştı.

"Leyla!" Kaya'nın sesiyle bana aç kurt gibi bakan Furkan'dan gözlerimi ayırmış ona dönmüştüm. Gözlerinin içine baktığımda başıyla tahtayı göstermişti.

Zamanı mıydı şimdi aşkım?

Yavaşça ayağa kalktım ve eteğimi düzelterek tahtaya doğru ilerledim. Yüzüme düşen bir tutam sarı saçımı kulağımın arkasına ittikten sonra ayakta olan Kaya'nın bir kaç adım uzağında durdum.

"Buyurun hocam," dedim, sakin ılımlı sesimle. Gözleri üzerimde en önemlisi saçlarımda gezindi, ardından her ne düşünüyorsa ondan sıyrılıp önünde durduğum tahtadaki problemi gösterdi. "Çöz bakalım."

Önünden, daha doğrusu dibinden geçerek masanın üzerindeki tahta kalemini aldım. Geri çekilirken ise bilerek vücudumu onun iri ve kaslı vücuduna sürtmüştüm. Onunla olan bu temasımla ise bacaklarımı birbirine bastırmamak için kendimi zor tutuyordum.

Tahtadaki probleme bakmış ve hemen çözerek ona dönmüştüm. "Bitti hocam."

Zaten bir kaç dakika sonrada zil çalmıştı. İçim kıpır kıpırdı ve fazlaca heyecanlanmıştım. Hemen merdivenlerin yanına gitmiş onun beni göremeyeceği bir konumda durmuştum. Çok geçmeden o merdivenlerden en üst kata kalkmış ve müzik odasına girmişti.

Siz: Arkanı kapıya dön babacığım

Siz: Çünkü minik şeytanın sana küçük bir sürprizi var ;)

Leyla| +18 (tamamlandı)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin