Kaçma Benden

46.5K 1.2K 84

Çağla kendisine çarpan kişiyle elindeki boncuklu bilekliği tezgaha düşürdü ve öne doğru savruldu. Sinirle doğrulup kendisine çarpan fakat bir özür dileme zahmetinde bulunmayıp tabanları yağlayıp kaçan serserinin peşinden bağırdı.

"Dikkat etsene ayı! Bir özür dileme zahme-" Kendisini tuhaf bakışlarla süzen yaşlı teyzeyi farkettiğinde utangaç bir gülümsemeyle elini çantasına attı fakat beklediğinin aksine cüzdanı eline geçmediğinde sinirle dişlerini sıktı ve biraz önce kendisine çarpan kişinin koştuğu yöne koşmaya başladı.

"Seni şerefsiz ayı!" Taştan yer evlerinin arasından geçerken iki evin arasında gördüğü mavi gömlekle doğru yolda olduğunu anladı ve pis hırsızın aksine yolu takip etmek yerine evlerin arasından geçerek arayı kapattı.

Çıkmaz sokaklardan birine girdiğinde nefes nefese bağrınmaya devam etti.

"Şerefsiz ayı! Pis hırsız! Görürsün lan sen! Parama dokunan o parmaklarını teker teker kırmazsam bana da-" Aniden bileğinden tutulup dar aralığa çekildi ve mavi gömleği görmesiyle bağırmak için ağzına açtı fakat ağzına kapanan parmaklar yüzünden sesini çıkaramadı.

Ağzındaki ellere çekmeye çalışadururken aynı zamanda yerinde tepinip karşısındaki bedene yapışmasına sebep olan güçlü koldan kurtulmaya çalışıyordu ama nafile. Karşısındaki bu sert gövde kime aitse elinden kurtulması o kadar da kolay olmayacaktı anlaşılan.

"Sessiz olursan kaybettiğin paranın beş katını veririm. Lütfen sessiz ol." Yüzüne çarpan nefesle sımsıkı kapattığı gözlerini araladı ve mavi gömlekli hırsızının ilk defa yüzüne baktı..Kaçma Benden (düzenleniyor)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!