פרק 1- נוסטלגיות

23.6K 851 142

רק רציתי להגיד לכן לפני שאני מתחילה את הסיפור החדש, קראתי את כלללל התגובות שלכן, גם בחבר הכי טוב של אחי וגם בbad boy theory, אמנם התגובות בחבר הכי טוב של אחי וקצת קשה לי לעקוב אבל אני בטוחה שאתן רושמות דברים מדהימים שמשמחים אותי עד השמיים. אני מצטערת לגבי רק ידידים פשוט נקלעתי לבעיה ואז כבר כתבתי ספר חדש והזמן עבר ואמרתי לעצמי שכבר מאוחר מדי לסיים אותו (זה כבר ממש בסוף דרך אגב קטע של פרק אחד שניים והסיפור מסתיים, אבל בכל זאת..)
כל אחת/אחד(?) שרוצה להגיד לי משהו אישי או לשאול או אפילו סתם לדבר מוזמן לשלוח לי הודעה לפרטי פה!
דרך אגב לכל אלה שהבטחתי להם שאעזור להם עם הסיפורים שלהם אז אל תדאגו עוד אפנה לזה זמן אבל תהיו סבלנים כי יש הרבה כמוכם ;)
מקווה שתהנו...

~~~נקודת המבט של קיילי~~~

״הוא מגיע!!!״ ברבי מספר אחת צעקה כשנכנסה לכיתה, מתרגשת כולה ובעיקר גורמת לי לכאב ראש. "קראתי!!! אומיגאד אני לא מאמינה! אולי אפילו יש סיכוי שנראה אותו!" ברבי מספר שתיים התרגשה גם היא. כל הבנות של בית הספר מלאות התרגשות. איתן פוקס חוזר ללוס אנג׳לס.

איתן פוקס, האיתן פוקס. אותו אחד שהיה החבר הכי טוב שלי מאז שאני זוכרת את עצמי, שעכשיו גם מכונה אליל הסקס של השנה. לא ציפיתי שזה מה שייקרה, שהחבר הכי טוב שלי יהפוך לכוכב מפורסם כל כך מהר, מבלה עם כל הכוכבים השווים, הולך למסיבות הכי שוות, והדבר הפחות  נחמד, נעלם למספר חודשים כדי לעבוד על סרטים שונים.
מעולם איתן לא נעלם לי לכל כך הרבה זמן, זאת אומרת זה תמיד היה חודש או חודשיים, או שתמיד הוא היה עושה את הסרטים פה באל איי, אבל הפעם הוא נסע לשמונה חודשים לאוסטרליה! שמונה! והוא סוף סוף חוזר!

My BestieRead this story for FREE!