MÜSLÜMAN BIR GECIN SEVDİĞİ KIZA MEKTUBU🍂

74 16 26
                  

(Müslüman bir gencin sevdiği kıza yazdığı mektup)

Eğer beni seviyorsan, bunu bana itiraf etme, bu beni mutlu etmediği gibi senden uzaklaştırır! Sevgi sözcükleri beni etkilemez.

Eğer beni seviyorsan, beni bekle ve ben en doğru zamanda kapınızı çalacağım. Beni kendinden uzak tut; ben sana yaklaşmış olurum. Eğer bana yaklaşırsan senden uzak dururum. Sevme beni, ben senin sevgide cahil kalmanı isterim. Sevgiyi sana ben öğretmek isterim, doğru zaman geldiğinde ve benim helalim olduğunda, Yaratıcımızın rızası üzerine kavuştuğumuzda..

Bana ne hissettiğini söyleme, bana vaktini ayırma, seni kaybetmem için beni itme. Ben günah işlemeyi veya ailenin arkasından yasak ilişkiler yaşamayı seven bir erkek değilim.

Seni suçlu hissettirip sana acı çektirmek istemem.

Bana sınırlar koy ki aşmayayım. İçindeki beni

:

öldür ki ben içinde büyüyüp seni öldürmeyeyim. İçindeki güzellikleri koru. Ben senin masum iffetli ve temiz olmanı Ben seni istiyorum, kolay değil ki.

Ve sonra, tüm bunlardan sonra her şeyle yüzleşecek ve seninle tüm zorlukların üstesinden gelebilmek için hazır
olacağım.

İffetine zarar vermek isterken nasıl inançlı bir erkek olabilirim?

Ailene ihanet etmeni isterken nasıl bir mü'min olabilirim?Allah'ın gazabı altında büyüyen bir aşka nasıl güvenebilirim?

Seni sevmek seni korumak demektir, içindeki güzellikleri korumak demektir, öldürmek değil. Bu yüzden basit olma, değerini düşürme. Şimdi beni sevme ki, sonra senden nefret etmeyeyim.

Kalbim seni istiyor ve kaybetmeyi hiç istemiyor.

:

Senin benim için geçici bir heves olmanı istemiyorum; eşim olmanı, sevdiğim olmanı ve cocuklarımın annesi olmanı istiyorum Senin çocuklarımın annesi olmanı istiyorum. Senin tüm hayatımı birlikte geçireceğim kişi olmanı istiyorum.

🖤🖤

Gönülden Esintiler Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin