#39

6.2K 733 232

1. Odayı toplayamamak.

Potansiyel var ama toplayamıyorum odamı işte. Olmuyor. Eller kadir kıymet bilmiyor anne. Ne alaka şimdi bu?


Annem bana odanı topla dediği zaman benim odamı toplamam en kısa üç saat sürüyor. Neden? Çünkü elime aldığım her eşyayla bir on beş dakika oynuyorum.


Defterimi buldum ne yazmışım acaba?

Bu uçak ne zamandır kayıp biraz oynayayım.

Telefona bildirim geldi ona bakayım.

Bilgisayarda şarkıyı değiştireyim.

Yoruldum biraz yatağımda yatayım.

Sonra toplarım.


2. "Ve uyandığında her şeyin bir rüya olduğunu fark etti."


Wattpad'de böyle bir şey var. Kitabın sonunu bağlayamayan yazarın kaçmak için kullandığı bir şey bu. İnsanı kendine sövdürmeye yer arıyor. Sonunda karakter her şeyin rüya olduğunu fark ediyor ya çıldırıyorum ben orada. Rüyalar bile yedi saniye, beş yüz sayfalık rüya mı olur? Birkaç seriye bölünmüş rüya mı olur? Tamam hepiniz rüyanızda iki yüz sezon dizi çekiyorsunuz da, resmen bütün kitabı boşa okutturdun bize. Hem vaktimi çaldın hem de moralimi bozdun. Çok ağır bir manevi tazminat davası açıcam böyle yapanlara.


3. Noel baba.

Kalbimi kırdın Santa. Ben böyle küçükken yılbaşı günleri saat sekiz dokuz gibi kapı çalardı ve ben kapıyı açtığımda hediye görürdüm. Ama kimse olmazdı. En son on yaşındayken bir yılbaşında, kapının önünde bekledim. O kapıya hediye bırakan kimse onu görmek için. Sonra bir ara çişim geldi diye nöbet yerimi terk etmek zorunda kaldım ve o sırada kapı çaldı. Ben donları toplayıp kapıya gidene kadar hediye çoktan kapıdaydı tabii. Bahçeye çıktım etrafa falan bakındım yok. Sonra mutfakta yemek yerken amcam bana acı gerçeği anlattı. Babam arkadaşına rica etmiş, adam her yıl kapıya hediye bırakıp gidiyormuş. Ben o gün oturup ağlamıştım bildiğiniz çocukluk dramı yaşadım. Çocuklara en başından anlatın bunu, sonra benim gibi üzülüp gıcık olmasınlar.


Zaten Iggy Azalea'nın götünün doğal değil bir doktor tarafından yapıldığını öğrendikten sonra kimseye güvenim kalmadı. Hayat çok acımasız.


4. Yapamadığı halde kliplerinde oyunculuk yapan şarkıcılar.

Ya Serdar Ortaç ve Otilia'nın şarkısının klibini izledim de, sen Serdar Ortaç'sın o nasıl bir üzülmek? Allah'tan bir dizide/filmde falan oynamıyorsun. Arka plan zaten 2000'lerin başından kalmış, klip 360p, oyunculuk da Flash Tv oyunculuğu gibi. Bilmiyorum ya, fark ettim ki oyunculuğa yeteneği olmayan insanların oyunculuğa yeteneği yoktur. Adeta bir beyin olduğum gerçeği yadsınamaz.


5. İslami evlilik siteleri & kendince fuhuş yapan siteler.

Şu sitelerde kenarda köşede reklamları kim seçiyor allasen? YouTube çok imanlı olduğu için İslami evlilik sitesi reklamı çıkıyor da Ask.fm'de bildiğiniz fuhuşa davet var amk. Sayfanın üst tarafında böyle karının götü falan. Ben dershaneye giderken başı örtülü bir kadın öğretmen vardı, bize sakın kızlara mesaj atmayın zina yapmış olursunuz demişti. Şimdi o sitede erkeklere yazmak da biraz zina olmuyor mu? Ayrıca sen hayatını geçireceğin insanı internette mi arıyorsun amına koyayım ya, bende salak gibi düşünüyorum.


Şu fuhuş sitelerine de acayip kıl oluyorum, karı götünü gösteriyor orası burası açık. Ben istemiyorum fuhuş yapmak falan nereden kapatılıyor mu? Johnny Sins orospu çocuğunun sponsorluğunda mı yapılıyor bu işler?


6. Diş fırçasından lavaboya damlayan diş macunu.

Bu sabah dişimi fırçalayacaktım, saçma bir takıntı önce fırçayı suyun altında bekletiyorum. Güya mikropları falan gidiyor. Sonra diş macunu sıktım suyun altına tuttum macun düştü... Şuanda da bu maddeyi yazıyorum. Okuyanlardan birisi de bunun hakkında yaz demişti yorumlarda. Çok mübarek bir insan olmalı ki, sabah başıma böyle saçma bir şey geldi. Bizim lavabonun içi bildiğiniz diş macunu izleriyle dolu. Böyle köşeleri falan, güzel yani desen oldu öyle. Hoş tabii.


7. "Ne yazıyorsun versene bi' bakiyim."

Eşeğin ayağını yazıyorum kardeşim okumak ister misin? Meraklı insanlar çok gıcık. Bir ara kızın birisi ne yazdığımı okumak için defterimi kazağının altına saklayıp tuvalete kaçmıştı. Defter geri geldiğinde bütün erkekler kutsal defterime dokunmak istemişti... Neyse konudan sapmayalım. İnsanların özel hayatını kurcalayanlar çok saçma insanlar, zaten öyle insanlar hep boş muhabbet yapıyor.


8. Abartılmış korku filmleri.

Ben Mutantlar'ı izleyeyim dedim, filmin başında ambulans bir kadına çarpıyor ve kadın şlak diye dağılıyor bildiğiniz. Şlak diye. ŞLAK DİYE. ŞLAK. Random atmak istiyorum bu dediğim şeye. Ama saçma değil mi siz söyleyin? Testere falan hep gereksiz abartı. Eti keserken ses bile çıkmıyor. Zaten film izlerken insanları korkutan şey genelde filmin sesi olduğu için korkuyoruz bizde. Saçma işte. Bu arada, şlak.


9. Sigara öldürür yazısını sigaranın üzerine yazan insanın zekası.

Ya ben iki gün önce yetmişlik rakı aldım, rakı böyle plastik bir kutunun içindeydi. Tekirdağ rakısı falan takılıyoruz.s Rakı paketinin üzerinde rakı sağlığa zararlıdır yazıyordu. Al işte, welcome to Turkey. Sigara paketlerinde de aynı şey. Geberen adam fotoğrafı, sevişemeyen çift fotoğrafı, sigara içerseniz ölür gidersiniz yazısı. Ama hâlâ niye herkes içiyor? Gerçi bu keşlerin ortak cevabı hepimiz bir gün ölücez falan oluyor. İnsan zararlı olduğunu bildiği bir şeyi, üzerinde yazdığı halde, neden alıp kullanmaya devam eder? Bu arada sigara üreten fabrikaların sahiplerinin hiçbirisi sigara kullanmıyor. Bizdekilerde işte burnuyla falan içiyor, beş altı taneyi birden içmeye çalışan var. Öyle yani, hayat güzel. Süt içiyorum.


10. Gavurların gevşek yaşam tarzı.

Biz Osmanlı döneminden beri Avrupa Birliğine alınmayı bekliyoruz ama haybeye bekliyoruz galiba. Çünkü Avrupa, Avrupa yani. Adapte olabileceğimizi zannetmiyorum. Farklı bir yaşam tarzı, farklı din(ler), farklı diller, ırklar. Zaten biz saygı duymayı bilmiyoruz, bizden olmayanı dışlıyoruz. Bütün dünya bizi gerici, yobaz falan biliyor. Daha ileriye gidip Müslüman olanı öldürenler var. Bizde kültür çatışması diye bir şey var. Çok ciddi düzeyde hem de. Ülkemizde çok ağır toplum baskısı var, kadına şiddet var, çocuk gelinler var, çocuk işçiler var, işsizlik var, kadın cinayetleri var. Ama gavurda bunlar o kadar az ki, olunca millet şaşırıyor, bizde normal bir şey yani her gün karşılaştığımız şeyler olduğu için tepki bile vermiyoruz. Sonra gidip senin kızanın yabancıya özenince suç kimde amına koyayım? Burada insanlar kara çarşafla geziyor, annesi yedi yaşında çocuğun kafasını örtüyor. Gidip ona buna özenince suç kimin peki? Bunları düşünen yok, anca uzayda porno çekelim, tarlada eşek sikelim, millet açlıktan gebersin gitsin bizde burada sidikli amımızı parmaklayalım. Sonra bu çocuk çok terbiyesiz oldu diyorlar benim için, adamı dinden imandan çıkarttınız.


Beşinci Boyut'taki Salih gibi mermiye taş fırlatmak istiyorum ya, bu arada o Salih'in yanındaki dedenin adını bilen var mı? Ya birde o adamın rakı içerken fotoğrafı var. Ne alaka şimdi bunlar. Of annağ, orda deniz yok annağ. Hadi gidin yatın.

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!