1.6

22.5K 394 161
                  

Arkadaşlaarr vote sayısı aşırı hızlı ulaşıyorrr hepinize teşekkürler bebeklerim. Yinee bir tık uzun bölüm oldu iyi okumalar <3

~~~

Melih: Asyaa

Asya: ??

Melih: Napıyosun güzelim?

Asya: öyle Melih, neden yazdın?

Melih: Seninle konuşmak için

Asya: Bitiren sendin Melih yazan yine sensin? Amaç?

Melih: Seninle düzgün bir ilişki kurmak için?

Melih: Olamaz mi?

Asya çevrimıdışı*

Melih ne saçmalıyodu, o da bana karşı bir seyler mi hissediyodu? Aklımı karıstırıyosunn Melih yapmaa.

Melih: Nereye kayboldun??

Asya: Burdayim.

Melih: Seni özledim buluşsak mi?

Asya:Hayır işlerim var.

Melih: Çok geç.

Ve kapım çaldı, Melih gelmiş olamazdı sanırım. Üstüme baktım normal ev şortu ve crop vardı ama sütyen giymediğim için göğüs uçlarım belli oluyodu, umursamadım Melih saniyeler için de gelecek değildi ya, komsudur ya da interneten verdiğim bir siparişin kargosudur diye düşünerek kapıyı açtım.

Kapıyı açmamla, duvara yaslanmış ve sırıtarak bana bakan Melih'le karşılaştım, bu cocuk ışınlanmayı mu bulmuştu yoksa?

"Ne işin var burda Melih?" Sinirimi koruyacaktım, çünkü onun suçuydu ve affetmem öyle kolay olmamalıydı, kolay olursa aynı hatayı çokça tekrarlardı, "dediğim gibi, senin için geldim de bu halin ne Asya, böyle kapı mı açılır?"
Göz devirdim.

"Sanane Melih, hangi hakla karışıyosun?" yüzü asıldı ama yine de siniri gözünden okunuyodu, ben iterek içeri girdi, "buyur geç Melih(!)" Dedim iğneleyici bir şekilde.

Kapıyı kapatıp arkasından ilerledim, koltuğa oturmuş dizini sallıyodu, karşısına oturdum, sadece birbirimiz bakıyoduk konuşan taraf yoktu.

Şuan Melih'in yaptığı salaklık olmasaydı, sevişiyo olabilirdik, aklımdaki düşüncelerle vücüdüm kasıldı, Melih'in bakışları göğüs uçlarıma kaydı, fazlasıyla belirgin olduğuna emindim.

Melih sırıtmaya başladı "birileri beni özlemiş sanırım" dedi ve yerınden kalktı, "yanlış anlamışsın" hayır kesinlikle yanlış anlamadı!

Iç sesimin acilen susması gerekiyodu, Melih yanıma attı kendini "öyle mi? deniyelim o zaman" Melih elini boynumdan başlayarak aşşağıya doğru indirdi "n-napıyosun Melih" yine sırıttı "test ediyorum."

Şortumun üstüne geldi, bacağımdan tutarak hafiften araladı ve şortun üstünden kadınlığıma iskence çektırır gibi okşamaya başladı, seslice inledim, Melih yine kıkırdadı, sinirimi bozsada bir sey diycek halde değildim.

Melih kulağıma yaklaştı, "yanlış anlamamış gibiyim?" 'zaten seni geciştirmek için demiştim aptal' demem lazımdı.

Elini karnına getirdi ve elini yavaşça şortumun içine soktu, kadınlığımı okşamaya başladı, orta parmağını içime ittiğinde vücüdum yay gibi gerildi "Ahh!" Dahasını istiyordum.

"Melih devam et."

Melih zafer sırıtışıyla elini sortumdan çıkardı. Hayır hayır beni böyle bırakmazdı değil mi?

Boynuma yapıştı sulu sulu öpücükler bıraktı, "eğer kabuledersen beni istediğini devam ederim ama yok inada bindircem bu işi diyosan çıkar giderim"

Napacaktım, devam etmesini deli gibi istiyordum ama mantıklı yanım sürünmesi gerektiğini söylüyodu.

'Simdi seviş yarın mantıklı yanımızı dinleriz'

Iç sesimin dediğini yapıp Melih'in yüzünü boynumdan kaldırıp dudaklarına yapiştım, anladiğına emindim çünkü sırıtarak öpuyodu.

Elini aynı yerine geri getirdi, bu sefer okşamadan direk parmaklarıni içime itti, agzının içine dogru inledim, hafif ritimde gel git yapıyodu.

Dudaklarımızı ayırıp üstumdeki cropu tek eliyle çıkarmaya çalıstı, yapamayınca ben halledip çıkardım, hafif eğilerek göğüslerime yaklaştı, gozümün içine baka baka cocuk gibi emmeye basladı, gözüme bakarak yapması aşırı tahrik ediciydi.

Goğüslerimde oyalanmayı bırakıp öpücük bıraka bıraka aşağılara indi, parmaklarını içimden çikardı sanki boşlükta gibi hissetmiştim ansizin, aşağılara gelince hiç zaman kaybetmeden sortumu ve iç çamasırımı indirdi.

Bacaklarımı araladı ve kafasını kadınlıgıma gömdü, "Ahh!" Gözlerini kaldırıp yüzüme baktı, siktir aşıri iyiydi.

Dilini içime soktuğunda, saclarindan tutup kendime iyice bastırdım, kesintisiz inlemelerimi umarım komsular duymazdı.

Kafasını kadınlığımdan kaldırdı diliyle dudağını yaladı "mmm."

Melih'in üstu hala giyinik olduğunu görünce hafiften dogruldum ve tişörtünü çekiştirdim, yapmak istedigimi anlayarak yüzünden eksik olmayan sırıtışıyla üstünü cıkardı, pantolonundan ve boxerinden de kurtulup üstümdeki yerini tekrar aldı, "odama geçseydik daha iyi olurdu sanki" dedim dudağımı dişlerken Melih yerinden kalkıp beni hiç duşunmeden kucağına aldı.

"Preneses ne derse o" dedi dudaklarını opmeye basladım bu sayede aramızdaki sıcaklık sogumazdı.

Sonunda odama geldiğimizde yatağa biraktı beni ve üstüme yerleşti dudaklarımı öpuyo bir yandan da kadınliğıma dokunuyodu, artık dayanamayacagımi anlayınca kalçalarımı yükseltip ona sürtündüm.

Verdiğim bütün tepkileri anlayan Melih elini çekip erkekliğini de bir kaç kez surtüp içime ittirdi "ahh!"

Melih ritmini her dakika hızlandırıyodu, ikimiz de ter içinde kalmıştık artık boşalmam gerekiyodu, vucüdum kasılıyodu Melih anladı ve hızını artırıp göğuslerimi öpmeye devam etti.

"Ahh!" Inleyerek kendimi bıraktım, ayni zamanda Melih'te kendini biraktı.

Içimden çıkıp kendini yanıma attı, Melih'in doymadığı gözünün ışığından belliydi "Bence devam etmeliyiz" diyip dudağımı öptü.

Anlaşılan bugün uzun bir gün olacak.

~~~

Asya'ya kufretmeyin yazık, sahsen Melih bana yapsa bende izin verdim tas gibi cocuk.

Vote sınırı
150vote 80 yorum

FuckBoddy || (+18) Yarı texting Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin