1.5

22.6K 429 225
                  

Selam bebeklerimm <3

~~~

Başım dönmeye başlamıştı, neydi bu his?
Bir şey yazamıyodum canım acıyodu, ama dile dökemiyodum.

Ekran açık sadece mesaja bakıyodum, cevap yazmalı miydim? Yazacaksam ne diycektim, 'beni bırakamasın mı?' Diyecektim.

Peki benim hissettiğim şeyler neydi? Melih benim için ne ifade ediyodu? Neden kaybetmekten bu kadar çok korkuyodum?

Kafamin içi doluydu, konudan konuya atliyodu, ama hepsinin tek ortak noktası Melih'in bırakmasını istemiyodu.

Üstüme esortman sweat geçirip koşar adımlarla evden çıktım evine gidecektim, bitirmek istiyosa yüz yüze bitirmeliydi, bunu hak ediyodum en azından.

Çağırığım taksiyi beklerken stresten tırnaklarımı yiyodum, hafif kararmış sokağı aydınlatarak önümde durdu taksi, hızlıca bindim adama gideceğim yeri tarif edip sabırsızca beklemeye başladım.

Beni eve almasa napacaktım?
Eğer öyle bisey olursa o kadar grursuz değildim çeker giderdim bir daha ne yüzüne bakardım ne de arardım.

Yarım saatlik yol, bize garezi varmiş gibi uzadıkça uzamıştı, sahilin yanından geçerken birlikte aşk yaşayan çiftleri görünce içim de bir ağırlık oldu, biz Melih'le hiç bir zaman böyle olamazdık ben onun sadece yatağı boş geçmesın diye bulduğu biriydim.

~~~

Ya Melih yeni birini bulduysa? Iç sesimin söylediğiyle vücudum iyice ağırlaştı, düşünmekten kalbim sızlamaya başlamıştı. Kafamdaki düşünceleri bir tarafa bırakıp kayıp giden yolu izledim.

"Abla geldik" adamın dediğiyle ilkilerek yerimden doğruldum, adama parayı uzatıp arabadan indim, Melih'in evinin önündeydim.

Kalp ritmim hızlanmıştı, artık anladığım bir sey varsa ben Melih'ten hoslanıyodum...

Titrek adımlarla eve doğru ilerledim, kısa olan merdivenleri de tırmandıktan sonra normale göre bir tık büyük olan kapıya baktım, normalde kapıyı elimle çalardım ama şuan ona bile gücüm yoktu.

Yandaki zile basıp beklemeye başladım, bir süre bekledim içerden sesler geliyodu ama açan yoktu- daha düşüncemi bitirmeden kapı açıldı.

Karşım da üstüde bir şey olmayan, altına geçirdiği pantolon da ansızın düşecek gibiydi, öylece karşımda duran Melih vardı.

"Ne işin var burda?" gözlerim benden bağımsız doldu, "sadece onca olanların hatrına yüz yüze bitirelim istedim."

"Gerek yok Asya bitti işte git burd-" sözünü tamamlayamadan içerde bir ses yankılandı "Melih beni daha bekletecek misin hayatım" ince ve güzel bir kadın sesi.

Kalbim deli gibi atmaya başladı, Melih'in yüzüne baktım edişeli gibiydi ya da ben anlamıyodum ne hissetiğini, gözlerimden akan yaşlarla "bekletme hadi git" dedim titreyen sesimle, bişey demesine izin vermeden arkamı dönüp hızlı adımlarla gitmeye çalıstım, bakın çalıstım sadece.

"Asya" dedi ve kolumu tuttu Melih, yüzümü dönemedim, göz yaşlarım yanklarımdan süzülüp gidiyodu, ona bakmaya hazır değildim.

"Melih bırak, bitirdiğinde anlamam lazımdı, sen tek bir kadına sadık kalmasın benle bile birden fazla kez beraber olman garipti zaten" elimi Melih'ten kurtarmak için çektim, ama bırakmadı hatta biraz sert çekerek beni kendine çevirdi.

Gözleri yine ateş gibi bakıyodu, "dinlemeden bilmeden çekip gidemesin."

"Hah! Beni mesajla terk edip daha saat bil geçmemişken başka bir kadınla sevişen kişi mi söylüyor bunu?"

"ASYA!" uyarıcı tondaki sesi beni daha çok tetikledi, içimdeki her şeyi döküp çekip gitmek istiyodum.

"Ne var Melih? Yalan mi? Yüz yüze ayrılmayı bile layık görmedin bana, mesajla bitirdin, hiç düşünmedin beni saatlerce bişey yazarsın diye telefonun başinda bekledim, sadece bana küçük bir özür dilersin diye bekedim saatlerce ama Melih bey zaten gününü gün ediyomuş, seni sevdiği için büyük bir malım, aramız da Seksten başka bir şey geçmeyen adama bağlanılır mı salak Asya, ilkimi sana verdiğim için de çok pişmanım..."

Kolumu hızlıca çekip, ilerledim ki Melih yine kolumu tuttu, "anlamadan dinlemeden çekip gidemesin,simdi sadece beni dinle, sen içini döktün sıra bende. İçerde beni çağıran kadın annem, ayağında sorun olduğu için ben bakıyorum beni yemek için çağırdı, gir bak, sor.

Banyodaydım geç baktım bu halimde ondan, senden sonra baska kadın degil düsüncesini gecirmedim aklımdan, çünkü aklımdan çıkmıyosun birinin sana dokunmasi beni çıldırtı Asya, seni bu kadar kıskanıyoken bir gün bitecek olan bir seks partneri olmak istemedim, mesajla bitirdim çünkü yüzüne baksam her şey başa saracaktı karsında bir sey söyleyemicektim."

Gözlerim yaşlı bir şekilde Melih'e baktım, doğruyu söyleyip söylemediğini öğrenmek için elinden kurtulup içeri doğru yürüdüm, biraz gezindikten sonra mutfağın kapısında durdum, kırk yaşlarının sonundaki bir kadın oturmuş yemeklerden tırtıklıyodu.

"Aa merhaba kızım" ince güzel sesiyle konustu kadın "merhaba efendim" kadın bir anda kaşlarıni çattı "güzel kızim gel bakim yanıma bir, malum ben gelemiyorum" dedi ve ayaklarını gösterdi, gereğinden fazla şişlerdi.

Kadının yanına gittim, sandalyeyi gösterdi oturdum yanına, "Melih mi ağlatı seni bu kadar?" sorusu ile kapı çerçevesine yaslanmış Melih'e baktım, o da benim gözümun içine bakıyodu, farklı bir şekilde, ama çok güzel bakıyodu.

Kadına döndüm "hayır, sadece biraz duygusal boşluğuma gelmiş o kadar." Annesi 'anladım' der gibi kafasıni salladı, "neyse ben sizi rahatsiz etmeyeyim, sizde anne oğul baş başa yemeğiniz yiyin."

"Beraber yiyelim kızım." Kafamı olumsuz salladim " bir daha ki sefere beraber yiyelim şimdi evde bir kaç işim var efendim." anlayışla kafasını salladı "görüşürüz kızım, umarım bir dahakine güzel bir tanışma yaparız" dedi, kafami salladım ve tebessüm ettim.

Kapıya doğru ilerlemeye basladım, Melih'te arkamdan geliyodu, ona bir şey söylemeden kapıdan çıkıp ilermeye basladım, "Asya" durdum ama arkamı dönmedim, "bana görüşürüz yok mu?"

Göz devirerek Melih'e döndüm "görüsürüzü mesajla yazarım, seversin sen" hafiften sırıttı "kıyamasın bence?"

"Öyle bir kıyarım ki, attiğin o mesajı burnunda getiricem Melih" yine sırıttı "kıyamasın ki seviyosun?"

Söylediğime pişman edecek gibi bir hali vardi, "seviyor olmam seni süründürmek istemediğim anlamına gelmez" dedim ve yüzüne bakmadan arkamı dönüp ilerlemeye basladım, asıl simdi basliyor her şey Melih Atahan.

~~~

Söz versiğim gibi uzum bir bölüm oldu, bunun serefine güzel bir vote sayısı ve güzel düşüncelerinizi satır arası yorum olarak bekliyorum.

Bebeklerim yeni kurgu yazcam, daha kafamda ama bayaa güzel oldu, yayınlasamm destekle misiniz??

Oy sınırı
125vote 70yorum <3

FuckBoddy || (+18) Yarı texting Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin