Untitled Part 1

37 2 1

Rozdział pierwszy

„Kolejne rozgrywki między Bradford City A.F.C. , a Holmes Chapel Hurricanes F.C . Jak zwykle kapitan drużyny z Bradford prowadzi do zwycięstwa . Słynny Zayn Malik przez pierwszą połowę zdobył aż 3 bramki , teraz jest dekoncertowany . Nasze kamery zarejestrowały , że ciągle patrzy w stronę 3 rzędu . Kim jest ta urocza nastolatka? Czyżby rodzina , przecież jest za młoda dla niego. Tym akcentem kończymy mecz , który zakończył się wynikiem 3:2 dla A.F.C . Harry Styles nie przyniósł szczęścia swojej drużynie . Oddaję ci głos ... „

Nikt nie zna powodu dekoncentracji Malika . Tylko jedna dziewczyna wie jak sprawić , aby zapomniał co ma robić . Tą osobą nie jest jego żona , tą osobą nie jest jedna z kochanek . Tą dziewczyną jest jego łóżkowa koleżanka .

-Co to miało być ?- krzyczy Alex w stronę Malika . Po meczu czekała na niego pod klubem , aby wygarnąć mu wszystko .

-Nie po to ukrywamy to wszystko , abyś ty na jednym meczu stracił kontrolę !- dziewczyna podchodzi do niego bliżej , a jemu z wrażenia spada z ramienia torba treningowa . Nadal są w publicznym miejscu , ale każdy gracz i kibic już poszli .

- Nie musiałaś zakładać tej spódnicy - mruczy jej na ucho i zakłada jej jeden kosmyk za ucho . Obok szatni centralnie znajduję się także droga , ale w tamtej chwili liczy się tylko ich (zakazana ) miłość .

-Już ci ...- zaczyna dziewczyna widząc , że w Malika sportowych spodenkach zaczyna widać wybrzuszenie .

-Chodźmy do ciebie - mówi bardzo cichym głosem , przemykając powieki z przyjemności , gdy dziewczyna ociera się o niego .

-A co z twoją żona ? Druga noc , gdy cię nie ma w domu . Nie chcesz żeby zniszczyła ci karierę prawda? - Alex odsuwa się o Zayna i podnosi jego torbę . Specjalnie ociera się wtedy o kroczę Malika , głównie dla żartu . Ma dopiero 18 lat , które skończyła wczoraj . Natomiast Zayn ma prawie 27 lat , ale nadal jest w dobrej formie . Codzienny trening w klubie i dobra dieta sprawiły , że ma cudowne ciało . To właśnie na nie wyrywa panienki .

-Ona się dla mnie nie liczy . Tylko ty . - Łapie Alex Brown za rękę i idą do jego motoru . Po chwili już ich nie widać .

Bed-Boy ZaynRead this story for FREE!