Untitled Part 1

53 3 4

Rozdział pierwszy

Już koniec roku szkolnego i ostatnia klasa liceum wybrała się na 3 dniową wycieczkę po Mediolanie .

Po wszystkich formalnościach każdy chciał znaleźć się jak najszybciej w wymarzonym kraju nad jakąś plażą .

-Harry Styles ?

-Obecny.

-Madeleine Zachary ?

-Obecna .

Gdy ostatni uczniowie wsiedli do autokaru - ruszyli .

Czekała ich teraz 14 godzinna jazda , jednak nie każdy był z tego powodu niezadowolony . Ostatni uczniowie : Harry i Madeleine mieli czas na rozmowy , śmianie się i dokuczanie innym .

- Czym się różni baba od stodoły? - Harry po raz kolejny mówi kawały , żeby rozśmieszyć swoją przyjaciółkę . Kiedyś byli w związku , jednak nie wyszło i od tamtej pory są najlepszymi przyjaciółmi , aż po grób.

-Nie wiem. -odpowiada mu dziewczyna .

-Do stodoły wjeżdża się całym wozem , a do baby tylko dyszlem.

-Jezu Styles , zamknij się już . Jest już 3 na ranem , a każdy chce spać .

Oboje nie chcieli zasnąć , bo to oznaczało stracenie kilku godzin . Dla nich każda chwila wspólna chwila razem była czymś fajnym ...Nie nudzili się nigdy będąc koło siebie , jednak nadal mówili sobie , że będąc razem nie będzie tak jak jest teraz . Codziennie nie mogą się widywać przez surowego ojca , który uważał Harrego za „wyrzutka społecznego" . Jego ojciec był bezrobotny, a matka na trzech etatach dorabiała . Harry pomagał jej , pracował , bo wie , że od ojca nie dostanie ani złotówki . Przez wiele tygodni musiał pracować przy sekcji zwłok ,aby mieć na tą wycieczkę . Jako jedyna praca miała ciągle pobór pracowników za bardzo duże pieniądze .

-Szkoda , że nie jestem bogaty . Wtedy mógłbym mieć ten widok codziennie - powiedział cicho Harry , gdy siedząca przed nim Madeleine usnęła , a on się jej przyglądał .

-Szkoda , że ciągle muszę ukrywać moje uczucia i kłamać , że nie podobało mi się gdy byliśmy razem . Twój ojciec to potwór , ale chce dla ciebie jak najlepiej . Zniknę już niedługo , a ty znajdziesz kogoś wyjątkowego tak jak ty - pocałował lekko ją w dłoń , którą trzymał ,aż obudziła się następnego dnia .

Older ManRead this story for FREE!