Untitled Part 1

22 2 1

Rozdział pierwszy

Nie potrafię udawać , że nie widzę jak on się na mnie patrzy . Boże te tatuaże ...

Mam ochotę przywalić mu z liścia , czy on nie wie ,że ja widzę jak patrzy na mój biust ?

Boże święty , to mój uczeń , ale mimo to jest taki boski ...

Nowe myśli przychodziły do mojej głowy . Nie lubię tego , tak jakbym grzebał komuś w głowie . Taki się urodziłem i taki będę już zawsze . Czy to jest czasem przyjemne ? Gdy jest sprawdzian lub nauczyciel mnie pyta ...Albo podczas seksu , jednak na co dzień to nie jest fajne .

Mam na imię Harry Styles i jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie co potrafi czytać w myślach . Mam dopiero 18 lat ,ale zwiedziłem cały świat w poszukiwaniu takich ludzi jak ja . Bez skutku .

Rodzicom mówię , że znowu wycieczka szkolna i znikam na kilka dni . Gram w kasynach i zarabiam oszukując , ale dzięki temu mam pieniądze na wypady np. Indii .

Po co to piszę ? Aby mieć możliwość wypuścić te myśli i sekrety . Nie mam znajomych , ani dziewczyny . Przypadkowy seks zaspokaja tylko moje zmysły , które mam bardzo wyostrzone .

-To może Harry odpowie na moje pytanie , bo znów buja w obłokach .

Napoleon Bonaparte gówniarzu . I tak jesteś debilem i nic nie znaczysz tak jak reszta klasy .

-Napoleon Bonaparte . - odparł znudzony i wtedy zadzwonił dzwonek oznajmiający koniec lekcji .

-Jak ty to robisz ? Nie uczysz się tylko zawsze jesteś poza domem , na lekcji nie uważasz , a mimo to masz same 5 i 6 - zapytał jeden z kolegów z klasy kiedyś .

-Jestem geniuszem .

-To będziesz miał przerąbane kiedyś . Odpuść trochę i baw się - to było już ponad 3 lata temu ,ale Harry nadal pamięta ten dzień . Był właśnie wtedy po konkursach z kilku przedmiotów i nie był zadowolony z tego powodu . Wtedy myślał , że zostanie kimś . Po tamtym dniu i dobrej radzie przestał być prawiczkiem , co noc spędzał na zabawach .

-Jestem tylko człowiekiem , ale umiem czytać w myślach - odparł , gdy kiedyś jeden z jego kumpli po pijaku podpuścił go i wygadał swój największy sekret .

Po tamtym zdarzeniu na Facebok'u pojawił się post :

UWAGA UWAGA , NASZ KOLEGA CZYTA W MYŚLACH ! JEŚLI JESTEŚ Z JEGO PLANETY ZGŁOŚ SIĘ .

Harry myślał , że nikt tego nie przeczytał i nie będzie badany przez ludzi z FBI .

Nie wiedział jednak ,że w ten sposób dowie się o swoim pochodzeniu .

-Witaj Harry , jesteśmy z tej samej Planety .

i'm only humanRead this story for FREE!