Untitled Part 1

16 1 0

Rozdział 1

Rose jest uczennicą liceum w Holmes Chapel . Ma chłopaka , a jej życie jest idealne. Dobre stopnie i relacje z innymi pozwalają jej żyć jak księżniczka . Rodzice są bogaci , a ona ubiera się jak gwiazda . Pewnego dnia idąc do szkoły zamyka oczy słuchając muzyki . Nawet nie wie kiedy wpada na woźnego , który jest bardzo seksowny . Nie wie wtedy , że jest on pracownikiem w szkole i zaczyna z nim flirtować . Pojawia się jej chłopak i zaczyna się z niego nabijać . On wiedział ,że ktoś przyjdzie na miejsce starego Wilsona .

-Ale oferma ! Nie chciało ci się uczyć w szkole ?- wybucha Zayn . Zostaje on natychmiast powstrzymany przez Rose gestem ręki . Dziewczyna dopiero wtedy zauważa , że ma niebieski kombinezon .

-Jesteś woźnym ?- pyta nieśmiało . Nie była szczęśliwa z Zaynem i myślała ,że nowy uczeń uszczęśliwi ją .

-Tak , a teraz przepraszam , ale muszę iść ..do toalety –mówi nieśmiało i się rumieni . Jego głos wydał się intrygujący dla Rose , ale musi pamiętać , że to tylko woźny . Nie zapewni jej tego co może dać i daje jej Zayn . Jego rodzice są jednymi z najbogatszych prawników w Londynie . Chcąc dla Zayna jak najlepiej wysłali go do małego Holmes Chapel . Jednak chłopak perfidnie wykorzystuję swoje pieniądze i wygląd Bad Boy'a .

-Widziałaś jak on się ubrał ? Jak siedem nieszczęść . A co to były  w ogóle za buty ? Myślisz ,że był przystojny ? – Zayn uniósł brwi i zaczął się śmiać .Dla niego tacy ludzie jak ten mężczyzna są nikim, zresztą dla jej rodziców tez . Są bardzo szczęśliwi , że Rose jest z kimś tak dobrze postawionym jak Zayn Malik .

-Nie...- mówi Rose , ale przez głowę przechodzi jej dużo niegrzecznych myśli . Karci się w myślach i idzie na najbliższą lekcje razem z Zaynem trzymając go za rękę . Zza rogu wyłania się Harry i patrzy na nich smutno .

-Nigdy nie będzie moja – mówi sam do siebie i zaczyna myć podłogę .

I wish H.SRead this story for FREE!