Untitled Part 1

10 2 0

Rozdział pierwszy

W małym miasteczku Holmes Chapel czas płynie bardzo wolno. Codziennie dzieci idą do pobliskiej primary school  , a młodzież do collage'u.

-Co robisz po szkole ? – pyta jedna z uczennic Harrego Stylesa , który jest właśnie tym bad boy'em jak w wielu szkołach .

-Nic.- odpowiada szybko i ma nadzieję , że koleżanka skończy z nim dyskusję .

-To może wybrałbyś się ...

-Nie i koniec. Pa – uciął i odszedł szybko w stronę klasy . Gwar na korytarzu szybko ustał , gdy do gmachu szkoły wkroczyli razem : Zayn Malik, Louis Tomilnson , Niall Horan i Liam Payne .

-Co tam stary ? – Liam jak zwykle uśmiechnięty przytula po męsku Harrego i klepie po plecach . Pozostali nie próbują z nim wchodzić w bliższe stosunki , bo wiedzą , że Harry tego nie lubi . Z Liamem zna się od przedszkola , ale mimo to nadal nie wiedzą o sobie zbyt wiele.

-Ustawka koło 18 koło mojego domu . – powiedział cicho Harry ,aby inni nie słyszeli . Oni tylko kiwnęli głowami i wpatrywali się w innych uczniów . Każdy na ich widok spuszczał głowę .

-Cześć chłopaki ! – krzyknęły bliźniaczki-blondynki . One były wyjątkiem , gdyż chłopaki lubili się bawić , a w ich towarzystwie zawsze coś się działo . Do tej pory nie wiadomo ,która z dziewczyn pobiła policjantów po ostatniej imprezie . Policjanci nie są pewni . która z nich , a dziewczyny nie pamiętają w ogóle tamtego wieczoru .

-Ładna dupa – powiedział cicho Louis do Niall .

-Dzięki – powiedziały obie jednocześnie .

-Nie o was chodzi , tylko o tamtą w progu co...

Harry odwrócił się od niechcenia w tamtą stronę i zamarł .

-Ona jest ...- Gdy Harry patrzy na dziewczynę i nie wie co powiedzieć

-No mówię fajna dupa –dokończył Louis . Harry jednak widział w niej coś więcej. Coś co może doprowadzić go do niesamowitego szczęścia , ale i do zguby .

Dziewczyna jednak nie zwracała uwagi na innych . Nie w głowie jej było : moda, chłopaki czy seks . Uwielbiała się uczyć , ubierała się skromnie . Tego dnia jednak postanowiła zaszaleć : założyła krótką spódnicę , szpilki i T-shirt z dekoltem . To dlatego dopiero teraz została zauważona przez wszystkich .

- Jest zwykła to ... Jak jej było ? Francesca Nicholas – odparł Harry udając , że tak naprawdę nie wie jak się nazywa . Jednak zna dobrze tą dziewczynę , bo to z nią miał pierwszy pocałunek , choć dziewczyna o tym już nie pamięta pewnie .

-Nie ważne , pogadajmy lepiej o przeciwniku . Słyszałem , że jest niezły .

-Ja słyszałem ,że bije swoje kobiety .

-Czytałem o nim kiedyś – znokautował już 16 zawodników .

-To o nim było kiedyś w wiadomościach . Lubi dla zabawy napadać i gwałcić uczennice z collage'u .

-Zabił kilka dziewczyn w ten sposób , ale jako zawodnik w KSW ma wiele wtyczek w policji . Dlatego nie siedzi .

Przerwa mijała , uczniowie przychodzili jak najszybciej , bo za niedługo lekcja . Gdy zabrzmiał dzwonek chłopaki , w końcu musieli iść do klasy . Nie chcieli mieć problemów w szkole , bo i tak do domu przychodzili poobijani. Tłumaczyli to rodzicom jakoś przez co nadal mogli brać udział w ustawkach za dobre pieniądze .

-A gdzie ta ładna laska , która dzisiaj w szkole na początku była ? Francesca ?

-zapytał Niall . Długo nie trzeba było czekać , bo po chwili Harry wybiegł jej szukać .

-Ktoś tam się pieprzy i to ostro ...O wow to gwałt ! – krzyknął Louis patrząc przez okno . Po chwili w tamtym miejscu pojawił się Harry .

Different is Beautiful 1.DRead this story for FREE!