Untitled Part 1

5 2 0

Rozdział pierwszy

Niall bierze kilka dolarów oraz bilet do Włoch , który wygrał i zamierza zniknąć . Na zawsze .

Nie układa mu się z dziewczyną , rodzice ciągle mówią mu jak ma żyć . Miał już tego dosyć . Wziął przez przypadek w konkursie i wygrał bilet w dwie strony do Rzymu .Nie miał nigdy pomysłu na własne życie . Zawsze ktoś coś mu kazał robić i zawsze cudem mu się to udawało . Miał być pisarzem , malarzem nawet handlowcem . Potrafił robić wszystko , ale gdy ktoś zaczynał go zmuszać rzucał wszystko i popadał w depresję . Uczył się w miarę dobrze i dostał swój dyplom zakończenia szkoły . Nie musiał już nigdy do niej . Kojarzyła mu się z więzieniem oraz przykrymi wspomnieniami . Nie był lubiany przez chłopaków, natomiast dziewczyny nadmiernie się nim interesowały . Dla niego były puste i nie chciał się z nimi spotykać . Kilka razy podpadł drużynie szkolnej przez co był pobity . Miał jednak szczęście . Za każdym razem , gdy był w szkole nieprzygotowany działo się tak ,że nie musiał być pytany ,ani nie było zapowiedzianych sprawdzianów . Nie wiedział skąd się to bierze , ale był temu wdzięczny . Gdy przechodził dzisiaj przez ulice , jakaś kobieta go zaczepiła . Poprosiła , aby wziął z nią udział w konkursie , bo jej męża nie było . Główną nagrodą był wyjazd do Włoch. Oczywiście wygrał dla siebie i jak poprosił o kolejny dla jej męża to nie było problemu .

Gdy wrócił do domu spakował najpotrzebniejsze rzeczy i wyszedł .Rodzice i tak mieli go gdzieś , więc po prostu wyszedł zostawiając im list . Napisał w nim , że ma ich dość i ,że wyjeżdża na zawsze .

Tak zaczęła się opowieść bogatego w marzenia Nialla Horana. Dla jednej dziewczyny był jednak biedny i nic nie warty . Mel Ross pochodzi z dobrego domu i nie może pozwolić takiemu przybłędzie jak Niall wykraść jej serca . Jednak udało mu się .

I'm not for ...YOURead this story for FREE!