Untitled Part 2

4 1 0

Rozdział drugi

-Jeszcze 30 brzuszków i możesz iść do domu – mówi trener do Niall . Minął już tydzień od kiedy Mel kazała mu coś ze sobą zrobić . Sama ważyła normalnie , a będąc obok Nialla zawsze się wstydziła . Gdy się poznali Niall zauroczył ją swoim irlandzkim akcentem i tańcem , a teraz nie może zawiązać butów .

Gdy Niall po kolejnym treningu wraca do domu , wita go mały piesek , który wabi się Lolek . Niestety jest już stary i niedługo umrze . Niall jednak robi wszystko ,aby jego jedyna bliska osóbka została koło niego jak najdłużej .

-Choć tutaj brudasku musimy cię umyć – chłopak próbuje złapać psa , ale nie może się schylić . Przechodząc koło szafki przypadkiem trąca wazon , który roztrzaskuję się na milion kawałków .

-Jak ja nienawidzę swojego życia – powtarza zbierając kawałki . Gdy już to zrobił chciałby coś zjeść . Jednak w lodówce nic nie ma . Kiedyś zadzwoniłby po pizzę , ale teraz chce zmienić swoje życie .

Ubiera buty , bierze smycz i wychodzi do sklepu .

Po 10 minutach szybkiego marszu jest już na miejscu . Nadal – mimo później pory jest kilka osób . Wśród nich widzi swoją byłą dziewczynę z jakimś chłopakiem . Jest umięśniony i pokryty tatuażami . Przypomina Harrego , ale od razu widać , że mężczyzna jest pusty i zakochany w sobie . Gdy dziewczyna nie patrzy  przygląda się w lusterku i poprawia włosy pokryte żelem .

Niall patrzy na nich chwilę , ale później po prostu robi zakupy i wychodzi .Nie jest mu żal , ani przykro ,że Mel tak szybko się pocieszyła kimś innym .

Gdy jest pod domem widzi samochód Liama i Harrego , więc w jego mieszkaniu jest pewnie cała 4 i chce coś zjeść . Niall kupił tylko warzywa , bo nie wiedział ,że będzie miał gości .

-Gdzie byłeś stary ? Czekamy na ciebie ...

-Widziałem ją ...ma kogoś , ale wiecie co ? Mam to gdzieś , też sobie kogoś znajdę i ...- Niall opowiadał chłopakom , a Harry z Louisem oglądają telewizję pogrążeni w swoich myślach . Liam pomaga zrobić sałatkę dla wszystkich , gdy nagle Harry wstaje i mówi :

-Zamieszkajmy razem !

My Friend Have ProblemRead this story for FREE!