Untitled Part 1

9 2 0

Rozdział pierwszy

Piątka najlepszych przyjaciół przeżywa kryzys . I to nie taki w wieku średniego . Każdy z nich ma problem ze swoją drugą połową .

Zayn ciągle kłóci się z Alex o jego palenie papierosów wszędzie . Na każdym ich wspólnym wyjeździe do rodziców lub na urlop Zayn wypala ponad 10 paczek . Nawet nie chodzi o pieniądze , lecz o to , że Zayn niszczy swoje zdrowie lub o to ,że jego ciuchy i całe mieszkanie jest przesiąknięte dymem .

Harry nie pali , ale jest uzależniony od czegoś innego . Gdy tylko przychodzi noc nie w głowie mu czułe słówka , tylko zwykły seks . Bella kiedyś to lubiła , ale ostatnio chce czułości . Problemem jest również jego brak skupienia podczas bycia w domu , gdy wraca z pracy .

Liam natomiast ma problem z zazdrością . Każe się ubierać Danielle jak najbardziej skromnie , lecz sam uważa , że ma z tym problem . Jednak , gdy tylko Danielle założy coś obcisłego każdy facet to komentuję . Liam wtedy dostaje białej gorączki , ale zostaje powstrzymywany przez Danielle , której podoba się fascynacje jej osobą i zazdrość jej chłopaka . Jako tancerka bez tego nie może się obejść bez komentarzy pod jej adresem . Liam powoli traci nad sobą kontrolę .

Louis jest bardzo śmiesznym chłopakiem . Gdy razem z Eleonor mieli po kilkanaście lat wydawał jej się idealnym mężczyzną na całe życie . Gdy dorośli Eleonor musi zajmować się domem i rachunkami . Louis ciągle z niej żartuje , zamiast wziąć się do pracy . Jednak Louis uważa , że Eleonor jest zbyt sztywna i próbuje rozweselić ich związek . To nie jego wina , że ma większe ambicje niż marna praca za grosze . Kocha Eleonorę, ale związek z nią miał wyglądać inaczej niż myślał mając 15 lat .

Niall ma ogromny problem z jedzeniem . Waży już ponad 100 kg , a nadal wrzuca w siebie kilogramy Tacos oraz innych potraw .Gdy Mel zabiera mu jedzenie potrafi by ć dla niej nieprzyjemny .

Tak było przez ponad rok ich życia .

Teraz zostali sami . Muszą zmienić siebie , bo inaczej nie wrócą . Co jeśli oni już nie będą chcieli , aby one wracały ?

My Friend Have ProblemRead this story for FREE!