Untitled Part 1

6 0 0

Rozdział pierwszy

-Pieprzyć to !

-Powoli ...Najpierw ...

-Wole to robić szybko ...

-Panienko ...

-Jeszcze raz tak do mnie powiesz , a nie ręczę za siebie .

-To może ta sukienka ? Ma tak jak panien... chciałaś ...Samatha .

-Za długa .

Mijały godziny , a Sam nie mogła nic znaleźć na uroczystość ponownego ślubu swoich rodziców .

-Po co oni jeszcze raz biorą ślub ? Nie brali rozwodu , chyba ,że byłam tak pijana i tego nie pamiętam ... - zamyśliła się teatralnie , a Benjamin zbladł . Nie radził sobie z utrzymaniem tej dziewczyny i przerażało go to co ona robi .

-Odnowa przysięgi pomoże wydłuży ...

-Ojciec ostatnio narzekał ,że ma małego ,ale ...

-Szczęście w małżeństwie .- dokończył Ben szukając kolejnych sukienek do przymierzalni . Rodzice dziewczyny wynajęli go , gdy skończyła ...10 lat bo nie radzili sobie z nią . Po 7 latach wpadł w depresję , ale na jego miejsce jest wielu , a jako że musi zarabiać na rodzinę nadal pracuje u rodziny Michael'ów za 10 tys. miesięcznie . Rodzice mają ogromną firmę z nieruchomościami przez co stać ich na wszystko i jeszcze więcej .

-Ta czarna jest seksi – pokazuje prawie przezroczystą sukienkę z dekoltem z tyłu .

-Nie wiem czy rodzicom się spodoba – odpowiada rzeczowo . Nauczył się nie reagować na jej humory , a nawet zaloty . Będąc w wieku dojrzewania nie raz próbowała namącić mu w głowie  , mimo że zbliżał się do 50 .

-Mam taką chcicę , że przelecę bezkręgowca!  – śpiewała głośno , przebierając się . Wielu ludiz patrzyło się dziwnie na Bena  , a on tylko ich przepraszał będąc cały czerwony na twarzy . Wielu pewnie myślało ,że jest jej sponsorem i wychodzili od Gucciego .

-Ta dam ! – krzyknęła i wyszła ubrana w piękną sukienkę koloru białego . Patrząc pod słońce można było zobaczyć niebieską poświatę . Sukienka była krótka , ale zakrywała to co powinna .

-Bierzemy ! – krzyknął Ben , nawet dla niego za głośno i od razu się zaczerwienił .Sam zaśmiała się i poszła się przebrać .

Razem z Benem poszli płacić , gdy nagle Ben zaśmiał się sam do siebie .

-Co się stało ? – spytała .

-Harry będzie zaskoczony ,że założysz coś tak skromnego – gdy tylko wypowiedział  te słowa zatkał sobie usta jak mała dziewczynka , która powie sekret .

-Kto to Harry ??? – wybuchnęła dziewczyna , aż sprzedawczyni podskoczyła .

Darkside H.SRead this story for FREE!