Untitled Part 1

174 12 2

Rozdział pierwszy

-Nie wyczuwam bicia serca , przykro mi - mówi lekarz do rodzącej dziecko .

-Chce go zobaczyć tylko -mówi 20-letnia Patricia Malik . Po chwili lekarz podaje jej zimne dziecko z zamkniętymi oczami .

-Zayn Javad Malik - szepcze do dziecka . Na jej słowa dziecko otwiera czarne oczy , a matka wrzeszczy .

*18 lat później*

-Gdzie byłeś ? - pyta Patrycia , ale nie oczekuje odpowiedzi . Wie już od kilku lat , że syn jej nie odpowie .

-Wychodzę i już nie wrócę - odpowiada pierwszy raz od kilku miesięcy na słowa matki , bierze pełną torbę i trzaska drzwiami .

-w końcu - szepcze cicho jakby sama do siebie matka człowieka bez serca .

W miejscu , gdzie powinno być serce Zayn ma wszczepioną metalową szybkę , która jest po to ,aby naczynia krwionośne mogły przechodzić . Malik urodził się z wieloma ranami otwartymi wewnątrz klatki piersiowe. Żaden lekarz nie potrafił tego wyjaśnić . Jego ciało po urodzeniu wyglądało , jakby ktoś chciał wziąć jego serce . Gdy lekarze przebadali go , wyszło na jaw , że nie ma także innych narządów , a np. płuca pobierają tlen przez co widać , że żyje . W jego tętnicach płynie krew i całe ciało rośnie , a mózg rozwija się . Gdy Zayn miał 2 lata po wielu eksperymentach , jego matka przyznała się , że brała leki wczesnoporonne . Lekarze przestali robić cokolwiek . Matka , gdy zobaczyła jego oczy na Sali porodowej nie poczuła miłości . Tak jest do dnia dzisiejszego . Gdy syn postanowił ją opuścić , w końcu mogła przestać się bać w nocy , że przyjdzie do niej i coś jej zrobi .

Nikt nie wiedział co kryło się w głowie Malika . Choć w głębi duszy wiedział , że każdy się go boi , chciał tylko akceptacji .

Wchodząc do pierwszego lepszego autobusu myślał tylko o tym , że zacznie coś nowego w swoim życiu . Nagle zobaczył przez okno pomarańczową chmurę . Tak myślał do chwili , gdy weszła ona do autobusu i popatrzyła się na niego swoimi niebieskimi oczami . Nie zauważyła ,że ma rozwiązane sznurówki i wpadła centralnie na Zayna .

-Jesteś zimny - szepnęła dotykając jego odkrytej skóry na klatce . Ręką przejechała do miejsca gdzie powinno być serce .

-Nie bije ...puste ciało ?- zapytała , a w jej oczach nie było strachu tylko zafascynowanie .

-Dla ciebie może zacząć bić - powiedział jeszcze ciszej Zayn . Ludzie wokół przyglądali się tej scenie z uśmiechem .

-Gdzie jedziesz ?- pyta dziewczyna z burzą rudych włosów .

-Tam gdzie ty .

Blank body Z.MRead this story for FREE!