YASAL ESASLAR

5.1K 90 66
                  

a) İnternet sitesinin bu versiyonu, b) İnternet sitesinin ingilizce versiyonu c) Resmi Kurallar arasında herhangi bir çelişki veya tutarsızlık olması durumunda <buradaki> Resmi Kurallar geçerli olacaktır.

Wattys'e katılmak için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükseniz ve hikayeniz bir ödül kazanırsa, ödülünüzü alabilmeniz için ailenizden ya da yasal vasinizden yazılı bir izin gerekecektir.

Wattys'e başvurarak; sizin tarafınızdan yazılmış ve haklarının size ait olduğunu, orijinal hikaye(ler) ile katıldığınızı kabul etmiş olursunuz. Telif haklarını ya da başkalarının haklarını ihlal eden hikayeleri anında diskalifiye edilir. Wattpad intihale ve telif hakkı ihlaline asla müsamaha göstermez.

Hikayeniz Wattys yarı final listesine seçilirse, hikayenizin yarı finalde olduğunu söylediğimiz tarihten kazananları açıkladığımız tarihe kadar hikayenizi Wattpad'de yayınlayacağınızı (ve diğer platformlardan kaldıracağınızı) kabul edersiniz. Eğer hikayeniz bir Watty Ödülü kazanırsa, Watty Ödülleri kazananlarının açıklandığı tarihten itibaren bir yıl boyunca, hikayenizi Wattpad'de yayınlayacağınızı (ve diğer platformlardan kaldıracağınızı) kabul edersiniz.

Wattpad, Wattys'e katıldığınız hikayenin %100 size ait olduğundan emin olmanızı ister. Yalnızca aşağıda belirtilen haklara sahibiz:

Wattpad'in Başvuru Yapan Hikayelerdeki Hakları
Hikayenizle Wattys'e başvurarak Wattpad'in (kalıcı ve ücretsiz olarak) bunları yapmasına izin vermiş oluyorsunuz:

-Wattys internet sitesinin açılış sayfasında %30'undan fazlasının olmaması kaydıyla hikayenizin bir bölümünü paylaşmak.

-Hikayenizi, Wattys ile bağlantılı herhangi bir amaçla Wattpad platformlarında (internet sitesi ve mobil) ve Wattpad'in sosyal medya kanallarında (Facebook, Instagram, Twitter, vs.) öne çıkarmak.

-Yarı Finalist olduktan ve/veya ödülü kabul ederek Wattpad'in kalıcı ve ücretsiz olarak bunları yapmasına izin vermiş bulunuyorsunuz:

-Hem hikaye hem de Wattys için promosyon materyallerini oluşturmak ve dağıtmak için hikayeden önizlemeler almak.

-Wattys internet sitesinin herhangi bir yerinde, bir bölümden fazla olmamak kaydıyla hikayeyi paylaşmak.

-Hikayenizi Wattys ile bağlantılı herhangi bir amaçla Wattpad platformlarında (internet sitesi ve mobil) ve Wattpad'in sosyal medya kanallarında (Facebook, Instagram, Twitter, vs.) öne çıkarmak.

-Wattys ile bağlantılı olan tanıtımlar için adınızı ve benzer bilgileri kullanmak;
-Buna bağlı olarak ortakların, Wattpad'in izni olan şeyleri yapmasına izin vermek.

2023 Watty ÖdülleriHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin