1.2

27.6K 302 95
                  

Selamlarr
Bölüm biraz geç geldi kusura bakmayin hala atlatamadiğim olaylar yaşıyorum, ama kitaba odaklanip atlatmayi düsünuyorum.

~~~

Melih'i zorla getirdiğim yeri incelemeye başladım, ortada yarini yokmuş gibi dans eden insanlar, kendini alkole gömenler ve bizim gibi loca kısmında oturanlar. Melih'e döndüm hala sinirliydi...

flashback;

"Melih otur, otur sıkıldım yeter" dedim ve yerimden kalktım, elindeki dosyaları masaya bırakıp bana baktı yüzüne arsız bir sırıtış ekledi "yatağa mi gecelim bebegim?"

Melih'e göz devirdim aklı fikri yataktaydı, "bara gidelim otelde çüricez" Melih'in kaşları hızla çatıldı
"Ne gerek var Asya bar faslini geçip gecesini yaşayalim işte."

Yine göz devirdim, arsızlıkta everestti. Melih'e cevap vermeden kalkıp odaya geçtim üstümu giyip onu zorla kaldirabilirdim bence.

Dolabi açtığım da zaten cok elbise olmadiği için siyah kısa elbiseyi aldım, kısa olmasına rağmen derin bir yırtmacı vardı, yırtmaç pusküllerle biraz kapatlmişti ama güzel elbiseydi, elbiseyi giyip aynanın karşısına geçip kendimi süzdüm, fiziğim kesinlikle mükemmeldi ve elbise üzerime tam oturmuştu.

Takılarımı takıp saçlarımı savurdum, elbiseme gore sadece bir ayakkabi giyip kombinimi cok guzel tamamlamıştım. Odadan çıkıp Melih'in yanına doğru adımladım, kapının çerçevesine yaslanıp bana bakmadını bekledim.

Cok geçmeden Melih bana döndü, bir anda büyüyen gözleriyle üstümü süzdü, sonunda bacaklarıma bakıp yutkundu, sanırım bu bacaklarımı sevdiği anlamına geliyodu?

"Hadi sende hazırlan çıkalım Melih" dedim ve karşısındaki koltuğa oturdum. "Bu halde odadan cıkman bile hata Asya üstünü değiştir."

"Pardon?"

"Ne 'pardon' Asya değistir elbiseni."

"Melih elbiseme de mi karısıcan acaba?"

"Uzatma gitmek istiyosan hadi."

"Iyi, değiştirmiyorum sende evde kal tekte eğlenebilirim, sana dosyalarinla mutluluklar."
Diyip hızlı şekilde kapıya yöneldim, son anda bileğimden tutulmasiyla arkamı dönüp Melih'e baktım.

"Ne var Melih."

"Tamam üstünü değişme kabanını giy, hava soğuktur."

"Abartma Melih."

"Giymiyosan gitmiyoruz?"

(...)

flashback son...

Elbisemin uçların da çekilince Melih'e döndüm baktım, "sakin ol biraz burda herkes kendi halinde görmüyor musun, benden açık giyinenlerde var ve kimse kimseye bakmiyo."

"Napıyosan yap Asya."

Bunu o istemişti, ortada dans eden gruba doğru ilerleyip araya kaynaştım, yüzümü Melih'e dönerek kalçalarımı kıvırmaya başlamıstım ki biri kalçalarımın yanından tutup beni hareket ettirmeye başlamıştı.

O an Melih'le göz göze geldik, insan gözünden ateş cıkarabilir miydi? Melih birazdan gözleriyle ateş püskürtecek gibiydi çünkü?

~~~

Diğer bölüm insta bölümü olmalı mi sizce?

FuckBoddy || (+18) Yarı texting Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin