1.0

40.7K 364 36
                  

Selamlar

~~~

Melih dudaklarıma yapışınca bir anlık afalladım, bu kadar hızlı beklemiyordum.

Ama bu sefer kendimi ona bırakmayacaktım, aklım da ona dair güzel planlarım vardı.

Dudaklarından ayrılıp Melih'i yana ittirdim, aslında koca cüsesinin bu kadar kolay devrileceğini düşünmemiştim.

Sırt üstü yatmış ve afallamıs Melih'in üzerine çıktım, ona biraz eziyetcedebilirdim, üstümdeki jartiyeri parça parça çıkarıp kenara bıraktım ve zaman kaybetmeden dudaklarına yapıştım, altan alta da Melih'e sürtünüyor ikimizinde inlemesine neden oluyodum.

Dudaklarından ayrılıp yüzünün her yerini öpüp kulağına doğru ilerlemeye başladım, kulak memesini ısırıp kulağına fısıldadım "hımmm sıra bende" Melih'in kıkırtısını duydum o da başını kaldırıp kulağıma fısıldadı "kesinlikle buna bayılacağım, vücudum senindir istediğin gibi kullan kızım."

Dişimi dudaklarıma taktım, adamın sesi bile tahrik ederken ona yapacaklarım aklımdan uçuyodu.

Yüzümü kaldırıp Melih'e arsız bir sırıtış yolladım ve aşağıya dogru inmeye başladım, bacaklarının arasın da durup boxerinin yanlardan sıyırdım, bu anı bekleyen uzun ve kalın erkekliği dim dik oldu.

Yukarı baktım Melih tüm dikkatiyle beni izliyordu, gözüne bakarak erkekliğinin ucunu öpmeye başladım, Melih'i hafifçe doğrulup saçlarımı sıkıca topladı. Erkekliğini ağzıma aldım, agzıma sığmayan yerleri de ellerimle gel git yapıyodum.

Melih kafamı iyice ittirince erkekliği boğazıma kadar gitti bu gözlerimin yaşarmasına neden olurken, Melih zevkle inledi.

Bi' süre daha devam ettikten sonra erkekliğini ağzımdan çıkartım dudaklarımı yaladım ve Melih'i tekrar ittirip yatmasını sağladım, Melih'in üstüne çıkıp elime erkekliğini hizalayıp dakikalardır bu anı bekleyen kadınlığıma soktum, "ıhımm" diye bi ses çıktı dudaklarımdan, Melih doğruldu ve gögüslerimi dudaklarına aldı, birini emiyor birini sıkarak bana aşırı haz veriyordu.

Melih beni altına alıp daha da hızlanmaya başladı, o hızlandıkça içimde büyuyen patlama hissi yükseliyodu, tümden çıkıp sertçe içime terkrar girdi bunu bir kaç kere daha yapınca vucudum hafif hafif sarsılmaya başladı, boşalacağımı anlayan Melih içime girip tekrar girip hafif hafif gel gitler yapınca ikimizin de için de büyüyen ve patlamaya hazır volkana son vuruş oldu, Melih icimden çıkmadan kendini üstüme bıraktı...

~~~

FuckBoddy || (+18) Yarı texting Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin