0.9

39.8K 363 38
                  

Selamlar

Sonda karakterler var <3

~~~

Elimdeki bavulu çekistirerek otelin önünde durdum, Melih bu otelde kaliyodu ama suan isteydi ona kücük bir süpriz yapabilirdim değil mi...

Annem nüfuslu bir kadın oldugu icin Melih'in hangi odada kaldiğinı bile öğrenmiştim resepsiyona dogru adımladım, arkadan bir adam bavulumu getiriyordu, resepsiyonun önünde durup adama baktım. "599. odada kalan Melih Atahan'in sevgilisiyim ona süpriz yapacaktim, rica etsem karti alabilir miyim?" Diyip elimi uzattim.

Adam bana bakti "maalesef haber vermeden böyle bisey yapamam" dedi cüzdanımdan cıkardığım parayı adamın önüne koydum ve tek kaşımı kaldırıp adama baktım, adam parayi alıp aşa eğildi, kartı masaya koyup bana doğru ittirdi, kartı alıp, arkami döndüm ve arkamdaki adama el salladim.

Asansöre binip son kata bastim, uzun bir bekleyisin ardindan asansor durdu, icinden inip odayı bulmaya calstim ve buldum, sondaydi.

Odaya girdim bavulum coktan gelmisti, bu olayi seviyodum, her neyse Melih'in suan toplantida oldugunu biliyodum ama az bir süre kalmıştı gelmesine.

Odayı inceledim gayet büyük ve ferah bir odaydı, süremin iyice azaldiğını hissedince bavulumu alıp yatak odasına geçtim, eğilip bavulu açtim biraz karistırdıktan sonra aradiğimi bulmustum...

Melih'in aşırı beğeneceği bir jartiyer, kırmızi ve seksi...

Üstümdekileri çıkarıp jartiyeri giydim.
Yatağa uzanmadan önce Melih'i delirtmek için bir tane fotograf çektim ve Melih'le olan sohbetimize girdim.

Asya: Melih napıyosun?

Melih çevrimiçi*

Melih: asansörden indim simdi odama gecicem.

Asya çevrimdışı*

Ne yani gelmiş miydi? Telaşla yerimden kalktım, telefonu komidinin üstüne koydum ve yatakta dizlerimi kırarak oturdum dizlerimi de biraz aralayarak ellerimi oraya koydum, umarım suan seksi görünüyorumdur.

Kapının açılma sesiyle beklemeye başladım, yatak odasınınki de açılınca Melih'le göz göze geldik, dişimi dudagıma takarak gülümsedim, Melih üstündeki şaşkınlığı atıp tek kaşını kaldırıdı, "Asya."

"Melih?" Dedim soru sarar gibi, "süprizimi beğenmedin mi yoksa?" Dedim dudaklarimi büzerek.

"Emin ol tahmininden çok beğendim dedi ve üzerindeki ceketi ve gömleği çıkarıp üstüme doğru gelmeye başladı.

~~~

Aman aman noluyooo

Aman aman noluyooo

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

MelihAtahann: ⛓🖤

Asyasun ve diğer 453,111 kişi beğendi

Yorumlar kısıtlanmıştır

Yorumlar kısıtlanmıştır

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Asyasun: small details...🤫

Melihatahann ve diğer 12,980 kişi beğendi...

Mirayysi: bebeğim gibi🥵
↪Mirayysi'ye cevap: 💖🥵

P: boynuna nolmuş?
K: sence?

S:Abi aşiri guzel gözleri

E: kurşun atar kurşun yemem...

Yorumların devamini görmek icin tıkla

FuckBoddy || (+18) Yarı texting Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin