[00] Epilogue (First Season)

2K 168 75

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku~ Winston Churchill

         Czerwony samochód wyjechał z deszczowego Nowego Yorku, kierując się prosto do słonecznego Los Angeles. Na miejscu pasażera siedziała młoda kobieta, policjantka, z zamyśleniem wpatrując się w mijane widoki. Doskonale zdawała sobie sprawę, że w momencie przekroczenia granicy Stanu zakończy w swoim życiu jeden z najważniejszych rozdziałów. Zamieni w przeszłość wszystkie chwile, spędzone w ukochanym mieście - zarówno te szczęśliwe, jak i te, o których od zawsze chciała zapomnieć.

         Jednak najbardziej bolał ją fakt, że porzuca wszystkich przyjaciół. Nie pozwolono jej zostawić po sobie chociażby jednej, jedynej wiadomości. Nikt nie chciał ryzykować odnalezienia jej. Byli przekonani, że Malik będzie chciał odegrać się na ich najlepszej policjantce. Wet za wet, jak to mówią. I tylko ich dwójka znała prawdę, która nawet dla nich wydawała się czymś nierealnym.

Ale przecież nie każda historia musi kończyć się happy endem. 

~*~

Zmieniałam ten epilog ze 4 razy, jeszcze więcej próbowałam coś dopisać, ale i tak wyszło mi tylko to. Mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś zachęciłam was do zaglądnięcia tutaj, kiedy zacznę publikować drugą część :)

Szczerze powiedziawszy nie wiem, co mogę jeszcze napisać.

Nie będę robić podsumowania, bo nie zmieniam ani adresu, ani głównego tytułu opowiadania. Tylko tytuł drugiej części będzie inny.

To do zobaczenia 5 września :)

Kocham was,

Jesica Evans xox


Gdyby każdy skomentował chociażby kropką czy przecinkiem, byłabym bardzo wdzięczna. Naprawdę zależy mi na znaku od was, że to jednak przeczytaliście :)


#TQWBff - tutaj też. Przez następny czas może wrzucę kilka spojlerów :)

The Queen Wears Black | Zayn Malik FanFictionPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!