14. 1127.mp3

3.5K 146 5
                  

Poškozený MP3 soubor byl nalezen v počítači neidentifikované oběti vraždy krátce poté, co byl muž brutálně zavražděn. Mediální zprávy říkají, že muž byl zavražděn tou nestrašnější a nejhlubší formy, kterou si vaše mysl může představit. CNN přirovnal vraždu k ,, Saw" filmu.

Končetiny oběti byly vytrženy ze trupu těla a rozhozeny do různých částí jeho domu. Jeho žaludek byl otevřený tenkým řezem a z jeho vnitřností vytékaly tělní tekutiny.

Byla vidět i střeva.Vrah nebyl identifikován, ale ví se, že se snaží ,, zakrýt" své stopy tím, že hraje skladby Deadmau5 při vraždění obětí.

Nicméně, 1127.mp3 (nalezený soubor vyšetřovatelem o 2 dny později), byla nahrávka přiznání od přítelkyně oběti, která se s ním rozešla poté, co ji podváděl. Její délka byla 8 minut.

Hlasový záznam skončil ve 3 minutách, pak byl hrobové ticho. Cca 7 minut a 15 sekund bylo slyšet pořád hlasitější a hlasitější křik, o kterém dokonce reportér prohlašoval, že jsou jako ,, z hororového filmu" což je celkem ironické vzhledem k brutální vraždě oběti.

Vyšetřování stále probíhá. Nicméně, hlavního podezřelého je možné určit. A to díky MP3 záznamu z pevného disku počítače oběti, který se nyní nachází bezpečně v sídle Miami místního policejního oddělení. Ze 4 detektivů, kteří se v tu dobu podíleli na vyšetřování, zbyli pouze dva.

Oba dva spáchali sebevraždu. Třetí beze stopy zmizel listopadu 29. 2011. Poslední vyšetřovatel souhlasil se zveřejněním základních informací o případu, ale odmítl říct podrobnosti o MP3 souboru.

Soudě podle kvality souboru, byl zaznamenán na Audacity 1.3 beta pro Windows 7.


Od té doby, bylo potvrzeno, že 1127 je datum vraždy, rozchodu a výročí páru.Toto je píseň, která hrála, když dorazila policie.

Byla na smyčce, přestože to měl počítač zakázané...


CreepyPasta Stories (Cz překlad)Kde žijí příběhy. Začni objevovat