Yazar Notu 4: Nihayet

105 14 1

Merhaba.

Bir yazar notu ve yine ben. 40 bölüm. Birkaç atar. Birkaç edepsiz sahne. Birkaç bel altı şaka. Bolca tıbbi terim. Ve hala hikayeye tam giremedik.

Sorun yok ama. Giriyoruz.

40. bölüm biraz boş oldu kabul ediyorum. Biraz da değil, gayet boş oldu işte. Pek kurgusal bir değeri yok.

Nedeni ise hem biraz tıkanmam hem de sıcak olaylara olayın akışına göre hemen girememem ve timeskip sevmemem. Ben de bilirim her fırsatta bir iki haftalık atlamalar yapmayı. Ama o zaman kitap ruhunu kaybeder.

Neyse. Bu tarz şeyler sıkıcı.

Daha sıkıcı olmayan şeylere gelelim. Ellen Claws gibi. Aslında son anda tabiri yerindeyse yırtık dondan çıkar gibi çıkmış bir karakter. Başta çok dahil etmeyi düşünmüyordum ama burnu ergen tribinden çıkmayan Edward'ın karakter gelişimi için tutmaya karar verdim. Bence iyi de oldu. Erkek kurt asker ve kendinden daha genç olan bilim insanı annesi. Söylerken bile dilinizi gıdıklayan bir konsept.

İtalyan ise ne yaparsam yapayım yine de geride kaldı. Herkesi öne çıkartmama rağmen hem de. Gerçi Claire da pek öne çıkmadı. Gelecek on bölümde bir şeyler yapmaya çalışacağım.

Budur. 41. bölümü bugün yarın atarım ama onun harici yeni bölümler birer ikişer gün gecikebilir. 5K özel için de hala soru bekliyorum ama pek ümidim yok. Yine de sorularınızı mesajdan yorumdan ulaştırın. Cevaplarız.

Beğendiyseniz vote. Fikir, istek, öneri ve eleştirileriniz de yoruma.

Bay bay.
-PhX

Proje E.D.E.N. [Son]Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!