Adsız Bölüm 1

24.4K 744 21

MEDYADAKİ KIZ SİMA

İşte lise 4 bitti annem üniversiteyi  İzmir'de okumamı istemiyordu. Çünkü orada ki arkadaşlarım annemin hoşuna gitmiyormuş falan ben nasıl arkadaşlarımdan ayrılacaktım? Şey ben Sima ATASOY tabi bu ismi duyduğunuzda bu mafya Ufuk ATASOY'UN kızı mı diyeceksiniz doğru tespit tabi o adama baba denirse. Ufuk ATASOY'A göre baba olmak paradan başka bir şey değil eve belli belirsiz zamanlarda gelmeler falan ona göre baba kelimesi bunu çağrıştırıyor. Başka da bir şey bekleyemezdim sonuçta mafya işte mafyalığın arkasına sığınıyor. Ne bekleyebilirdim ki... Yaz tatili yaz tatili yaz tatilini düşünmeliydim sadece yaz tatilini kızlarla birlikte Ağva' ya gideceğiz. Ama nerede buluşacaktık? whatsapp

grubumuzu açtım grupta kimse açık değildi. "LAN AÇIN"diye yazacaktım ama vazgeçtim daha sonra whatsapp kapattım. Odadan çıkacaktım ki mercanın aradığını gördüm açtım mercan ağlıyordu."YARDIM ET SİMA" dedi Arkasından çığlıklar falan daha sonra telefon kapandı.Odadan dışarı çıktım.Anneme görünmeden evden çıktım.

arabamı alacaktım ki Ömer Abi"nereye böyle küçük hanım" dedi."Ömer Abi acil bir durum var arabayı hazırla yolda sana anlatacağım"Ömer Abi hiç bir şey sormadan arabayı hazırladı. Arabada bir sesizlik çöktü. Ömer abinin endişeli gözleriyle bana dikiz aynasından baktığını gördüm ve bu sesizliği bozdum "Ömer abi kusura bakma senide endişelendirdim. Ömer abi mercan beni aradı ve ağlıyordu."YARDIM ET SİMA" dedi ve arkadan çığlıklar falan Ömer abi lütfen hızlı sür arabayı "Ömer abi arabayı biraz daha hızlı sürdü. sonunda mercanın evine geldim. Ve gördüklerime inanamadım.
MAFYANIN KIZLARI(ASKIYA ALINDI)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!