Annemle sarılmayı bitirdiğimizde onlarda odadan çıkıyordu. Kısa süreceği belliydi Jamie onunla konuşmayı tabii ki reddedecekti.
'Aşağı gelecek misiniz?'
'Hayır, babamlara uyuyorlar desenize'
'Tamam,'
Derince nefes alıp aşağı indiler. Jamie'yle içeri girip yatağın üzerine oturduk. Sadece oturduk ve hiçbir şey demedik. Derin bir nefes alıp yine ilk adımı attım ve ona sarıldım. O da bana sarılarak boynuma nemli dudaklarını götürdü.
'İyi misin?'
'İyiyim,'
'Annen bir şey dedi mi?'
'Hayır, ne diyebilirki zaten?'
'Haklısın,'
Sırtını sıvazladım ve onu öptüm. Geriye doğru yattık ayaklarımız hala yere değebiliyordu. Bana baktı bende ona. Sadece bakıştık.
'Jess, eğer bir gün benden ayrılırsan, Brad'a dönmeyi asla düşünme lütfen..'
'Tabii ki ona dönmeyeceğim Jamie, ama neden ona bu kadar taktın?'
'Çünkü...'
Hiçbir şey diyemeden elleriyle yüzünü kapattı. Ellerini çekip tuttum.
'Jamie, söyle'
'Çünkü o, senin eski sevgilin. Yakışıklı biri, vücudu güzel, her kızı elde edebiliyor. Bense karanlığım Jess. Karanlığım ta kendisiyim bunu biliyorsun,'
'O her kızı elde etmiyor Jamie, onu tanımıyorsun sen. O sadece her kızı zorla ikna edip beceriyor. Sen, karanlık, bunun için bi şey diyemem. Çünkü öylesin, üzgünüm. Ama onu sana tercih edecek kadar henüz kafayı yemedim.'
'Gerçekten mi?'
'Gerçekten.'
Brad'den daha kötü olduğunu düşünüyor olamazdı. Jamie öyle biri bile değil di ki. Bunu aklına biri sokmuş olacaktı, ya da belki çok fazla düşünmekten deliriyordu. Biliyorum o ikimizin biteceğinden korkuyordu, ona ne kadar ikna edici söz söylesemde asla bana inanmayacak kendi bildiğini yapacaktı.
'Sanırım rahat bi şeyler giysek daha iyi olacak'
Başını salladı. İkimizde doğrulduk. Işığı kapattım güldü ve yeniden açtı.
'Ya kapatır mısın?'
'Neden ki?'
'Çünkü sen bakınca utanıyorum'
Kapatmadı ve duvara dayanarak beni izlemeye başladı. Kollarını birbirine dolamıştı. Sırıtıyordu. İç çekip geceliğimi dolaptan çıkardım. Üzerime yapışan siyah tişörtümü çıkarıp katladım ve geri dolaba koyup altımdaki pantolonu çıkardım. Onu da katlayıp dolaba koyduktan sonra gülümsemesi büyümüş gamzesi ortaya çıkmıştı. Geceliğimi giydim ve çoraplarımı çıkarıp kenara koydum. Evet. Düzeni seviyordum. Üzerimdekiler oldukça açıktı ve seksi gözüküyordu açıkcası. Bunu Anne'le acil durumlar için almıştık. Hatırlayınca gülümseyerek yatağın arkasında duran Jamie'ye yürüdüm. Oldukça yavaştım. Yatağın üstünde emekleyerek kalçalarımı dışarı çıkarttım ve ona doğru süründüm. Sırıtması daha da büyüdü ve elimden tutarak beni doğrulttu.
'Sen. Çok seksisin'
'Bunları beğendin mi?'
'Bayıldım'
Yatağın üzerinde yarı çıplak dizlerimin üzerinde dururken o kıyafetleriyle karşımda duruyordu. Boynuna sarıldım ve dudağından öptüm ikimizde sırıtıyorduk.
'Sen, soyunmayacak mısın?'
Güldü ve tişörtünü çıkarıp attı, ardından pantolonunu ve çoraplarını da. Gözüm mavi baksırına ilişti. Onu baksırının lastiğinden çekerek kendime çektim. Üzerime düştü ve ellerini başıma koyarak ağırlığını dirseklerine verdi. Anlımdan öpmesinin ardından gülümsüyordu.
'Bu halin bile sertleşmeme sebep oluyor'
Utanarak başka tarafa baktım çünkü yüzü yüzüme cidden çok yakındı. Elini geceliğimin altına soktu ve kalçalarımı elledi. Bende ellerimi iç çamaşırının içine sokarak kalçalarından ona sarıldım. Kendini ileri geri oynatıyordu.
'Tadını özledim Jess,'
Sesi duyulamayacak kadar kısık çıkmıştı, ona sarılıp boynundan öptüm. Bende onu özlemiştim.
'Biliyorum,'
'Bitsin artık'
'Az kaldı bebeğim'
Kulağının arkasından öptüm. Yatakta dönerek beni üzerine çıkardı ve gülümsedi.
'Sen yapmak ister misin?'
'Ben mi?'
'Evet, eğer istersen..'
'Ama yardım edeceksen'
'Tamam' sırıttık ve delice öpüştük üzerimdekini çıkarıp attı bende onun baksırını çıkarttım sırıttık. Tam anlamıyla üzerine oturup ellerimi göğüsüne koydum o da ellerini belime koyup beni süzdü. Sırıtıyordu ve benim kanım yine kaynıyordu. Üzerimde bıraktığı etkiyi seviyordum. O derimin altına işliyordu..
İç çamaşırlarımı çıkartmama yardım etti ardından onları kenara fırlattı. Düzen şu anki son şeydi. Eğilip onu öptüm ve sarıldım o da bana sarıldı. Oda soğuktu ve üşüyordum bu yüzden sadece bir süre ona sarıldım ve öyle kaldım. Bir şey demedi, konuşmadı da, sadece yattık.
'Seni deli gibi istiyorum ve lütfen, hadi artık'
'Sen yapamaz mısın Jamie?'
Derin bir nefes alıp beni yeniden altına aldı sinirli gözüküyordu. Kenara uzandı ve prezervatifini alıp kendine geçirdi. Ona korkarak bakıyordum nemli dudaklarını anlıma bastırdı ve kendini üzerime bıraktı. Derin bir nefes aldım ve içimde hareket edişini inleyerek izledim. Bi süre devam etti, hayır başına bugün dokunmayacaktım. Birden Yanlışlıkla ağzımdan küçük ve garip bir inleme çıktı. Sırtına sıkıca sarıldım o da boynuma sarıldı ve devam etti. Boynunu emiyordum kulağıma fısıldadı
'İsmimi inle, mutlu et beni'
Sertçe hızlandı, istemedende olsa onun ismini inledim. Daha da hızlandı ve uzun süre devam etti. Gelmek üzereyken onun ismini defalarca inledim ve bağırarak kasıldım, o da arkamdan gelip kendini üzerime bıraktı. Nefes nefese dinlendik. Sırtına sıkıca sarıldım terliydi. Anlını anlıma yaslayıp dudağımdan öptü ardından güldü bende güldüm ve onu öptüm.
'Gerçekten bi gün bunu yapacağımız aklımın ucundan dahi geçmemişti'
'Benimde Jamie'
'Ama şimdi buradayız ve ben çok mutluyum'
'Bende öyleyim'
Bi süre sadece üstümde yattı ve yanağımı okşadı, gözlerimizi birbirimize dikmiştik. Mutluydum, onca zaman sonra bir gün böyle bi şey olacağını gerçekten düşünmezdim. Ben daime Brad ile olacağımı düşünmüştüm, Jamie'ylede öyle düşünüyordum ama ikisi çok farklıydı. Ben hayatımda kimseyi Jamie kadar sevmedim ve sevmeyeceğim. Umarım bu düşündüklerimi bir gün tekrar düşünmem, tek dileğim bu. Derince nefes alıp yanıma yattı göğüsüne yatıp sıkıca sarıldım ve elimi göğüsünde gezdirdim. Kolunu bana sıkıca sardı. Mavi örtü vucudumuzu yarım yamalak örtüyordu. Bacağımı bacağına doladım gülümsedi.
'Yapamadım, biliyorsun değil mi Jess'
'Neyi yapamadın?'
'Demek istediğim boşalamadım,'
'Ama ben, sanmıştımki ikimiz aynı anda..'
'Hayır, olmadı.'
'Ama neden'
'Çok çabuk geliyorsun, ve seni yormak istemiyorum'
'Eğer seni mutlu edecekse gelene kadar bunu yapabilirsin'
'Emin misin?'
'Evet, şey ben eğer sen zevk alacaksan her şeyi yaparım'
Gülümsedi ve bana sıkıca sarıldı, bende ona çok sıkı sarıldım başımdan koklayıp öptü ardından dudağıma yapıştı yavaş yavaş öpüşürken üzerimde yerini aldı
'Başıma neden dokunmadın?'
'İstemedim, zevk almayacaktın'
'Bebeğim bi şey söyledim ve yerine getirmek zorundayım. İsyorsan yap tamamı?'
Başımı salladım, gülümsedi. Tam dudağıma yapışmıştı ki birden kapı açıldı..

+35 vote +20 yorum sizi çok seviyorum 😊
-fxxckoff

Deli (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!