Úvod - Seznámení

269 17 0

Ahojky! Jednoho dne mi bylo navrhnuto sepsat dohromady s někým nějaký příběh. Od NatJadwi jsem dostala návrh, tak jsem to po delším rozmýšlení přijala. Pro začátek si představíme hlavní postavy. Věříme, že se vám bude příběh líbit.


***

YOSHIRO


Jméno: Yoshiro

Příjmení: Asaki

Věk: 20 let

Povaha: upřímný, sympatický, uzavřený, samotář

Záliby: hudba, příroda, psaní, čtení

Autor: MiyokoHateshi

Text: Normální

Jmenuji se Yoshiro Asaki a je mi 20 let. Konečně jsem vystudoval školu a rozhodl jsem se přestěhovat. Už mě to přestávalo bavit ve městě. Něco mě táhlo na vesnici. Všude klid a pohoda. A právě jsem se rozhodl splnit si svůj sen. Odstěhoval jsem se daleko od města do malé vesničky Hadano. Zajímalo by mě, jací tu jsou lidé. Prý jsou lidé na vesnici daleko víc sympatičtí.


Ve škole mě šikanovali, proto jsem samotářský a snažil jsem se ostatní neřešit. Jen jsem to přehlížel a nechával si tlouct do hlavy. Jasně, neměl jsem to jednoduchý. Asi jsem divný, ale ještě jsem nepotkal dívku, která by upoutala mé srdce. Co já vím... Věřím, ale že ji jednoho dne potkám. Více se o mě dočtete v příběhu.


***

MIKI


Jméno: Miki

Příjmení: Sayaka

Věk: 19 let

Povaha: energická, paličatá, usměvavá.... Zbytek zjistíte v příběhu xD

Záliby: bojové umění

Autor: NatJadwi

Text: tučný


Moje méno je Sayaka Miki, je mi právě 19 let. Rodiče už dávno nemám a sourozence jsem od jejich smrti neviděla. Zanechali mě v malé vesničce zvané Hadano. Je to už pěkná řádka let, co tady žiju. Pokud správně počítám, tenhle rok to bude už 10 let. Naštěstí se mě tu ujala jedna starší paní, ale co si budeme namlouvat, lidský život není neomezený. Celá vesnice mě zná jako energickou modrovlasou dívku se stálým úsměvem na tváři. Já jim jejich poznatky nevyvracím. Ano jsem taková, ale nic není dokonalé. I já mám svá tajemství...


-Obrázek- Yoshiro a Miki-

Šance na láskuPřečti si tento příběh ZDARMA!