1

62K 1.2K 1K
                  

Yeni başlayan herkese merhaba. Ben Rhyme. Bu ilk hikâyem. İllaki kusurlar , çelişkiler ve özellikle yazım yanlışları olacaktır. Ona rağmen beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum.

Medya-Angel Baby
Kitabımızın şarkısı

İyi okumalar 🤍

Telefonundan gelen saçma zil sesiyle kafasını diz üstü bilgisayardan kaldıran genç, kaşlarını hızla çatarak ekrana baktı. Gördüğü isimle durdu. Düşünmeye başladı. Elini alnına götürüp kaşımayıda ihmal etmemişti.

 Biraz daha ekranı izleyip anlaşılmayan bir şeyler mırıldandı. Ama acelesi olduğu uzun çalışlardan belli olan kişi ısrarla aramayı sürdürüyordu. Ekranda "Zeynep" yazıyordu.

Gencin aklında ki soru ise hangi Zeynep idi.

 Düşünmeyi bıraktı ve ekrandaki yanıtla tuşuna bastı. Ardından adının Zeynep olduğunu bildiği kız acele ile  "Alo." dedi.

Genç durdu ve bir sürü cevap vermedi ardından sanki numara hiç kayıtlı değilmiş gibi konuşmaya başladı.

"Çıkaramadım."

Kız biraz bıkkın bir nefes verip genç oğlana "off Ege nasıl tanımıyorsun, 12/D'den Zeynep ben" dedi.

Genç kızın kendini tanıtması üzerine kızın siması gözünde canlandı.

"Haa senmiydin. Kusura bakma kayıtlı değilsin"

"Geçen sefer kaydetmiştim. Demek tam kaydet yerine basamamışım." dedi biraz imayla karışık.
 
 Oğlan biraz gerilmişti çünkü bu durumdan pek haberi yoktu. O duşta iken kaydetmiş olmalıydı.
 
"Zeynepciğim ne söyleceksen biraz acele eder misin? Biraz meşgulümde bu aralar."

Yalan söylemeyi ihmal etmemişti. Zeynep durdu ve sanki küçük bir kız çocuğu gibi sesini kısmaya hazırdı.

"Ege normalde aramazdım ama" dedi ve tekrar duraksadı.

"Evet Zeynep devam edermisin?" Pek sabırlı sayılmazdı.

"Çok zor durumdayım."

Bunu duyan Ege sıkıntılı bir nefes verdi. Yine başlıyoruz diye geçirdi içinden.

 Bu duruma alışmıştı ama bunun kendi isteğiyle değilde birinin yalvarmasıyla olmasından sıkılmıştı.

Kız onunla yatmak istiyordu. Artık Ege için bu alışıldık bir durumdu. Çünkü 18 yaşında diğerlerinin tabirine göre ergen bir genç olmasına rağmen yakışıklı denilebilecek hem tatlı hem seksi yüzü ile bir çok kızla birlikteliği olmuştu. Evet bu genç yaşına göre seks hayatı oldukça aktifti.

 Ama Ege kendini diğer am peşinde koşan yaşıtı abazalardan farklı tutuyordu. Bir kere ona göre aralarında dağlar kadar fark vardı.

İlk olarak o birlikteliklerinde hiç bir kıza gidip onunla yatması için yalvarmamış hatta bir kere bile sormamıştı. Genellikle kızlar ona gelir ve zor durumdayım derdi. Bunu demelerininin sebebi ise gence göre tamamen kendi hatasıydı.

Ege'nin ilk seks macerası 16 yaşının sonlarında olmuştu. Bu yaş kendi için bile çok erkendi. Ama zaten Ege bu yaşta bir birliktelik hiç düşünmemişti.

Aksine o zamanlar seks ile ilgili fazla bir bilgiye de sahip değildi. Sınıf arkadaşları gibi açıp öyle bu tür videolar izleyen bir çocukta olmamıştı hiç.

Bir gün aile dostlarının kızı ona bir teklifte bulunmuş ona çok zor durumda olduğunu ve kimseyi bulamadığını söylemişti. Tabiki Ege bu duruma çok şaşırmıştı. Çünkü bu konu üzerine hiç bir bilgisi yoktu. Tamam bir kaç video izlemişti ama bunlar yeterli olmazdı. Ayrıca kız ondan bir yaşta büyüktü.

Üvey Babam - GAYHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin