1 | check your e-mail.

2.1K 370 164
                  

"Sesli notlarınıza bunu bir giriş olarak kaydetmek ister misiniz?"

İnlemelerinden bahsediyorum. Intro yerine kullansa inanılmaz olurdu zira tüm okul ona ölüp bitiyor, söylediği tel bir kelimede dahi kaç kişinin ıslandığından haberi yok gibi görünüyor ama ikimiz de biliyoruz ki, o tüm bu olanları umursamıyormuş gibi davranırken benim ellerim altında onu düşleyenlerden daha fazla ıslanıyor.

"Taehyung." Beni adımla çağırışının bilmem kaçıncı seferi ve durmuyorum.

Durmak nedir bilmiyor ve bu huyumu sevdiğini iyi biliyorum. Ensesindeki elimi saçlarına çıkartıyorum, kimsenin bizi göremeyeceği bu karanlık odasında gözüm gölgesine ilişiyor, çok tertipli ve her şeyi eşit çizgide. Yine de buna rağmen saçları az sonra birbirine gireceğinin haberini almış gibi alnına biat etmiş, gözleri hafif sulanmış ve dudak içleri öylesine kaşınıyor ki ilacını en yakınında bulabilme imkanını elde edercesine bana sırnaşıyor, diliyle oraları yokluyor.

Her zamankisi gibi ona dalıp gidiyorum, gözlerim az önce çıkarttığı ceketinin ardındaki transparan siyah tişörtünün belinde oyalanıyor, hediye edilen morlukları tazeleme derdinde. Onu temsil eden büyük Davut Heykeli dövmemde gezdiriyor avucunu bir yandan, diğer eli ise pantolonumun fermuarını bir aşağı bir yukarı çekiyor. Cümlelerinden sonra sessiziz, dokunmanın keyfini çıkartıyoruz. Saçlarını okşuyorum sonra ise alt dudağını ve hemen ardından saygıyı yok ederek "Bunu kaydet." diyorum.

Telefonuna uzanıyor ama bunu öyle bir yapıyor ki, yüzü yüzümle aynı hizada, kasıklarımız iç içe geçmiş bir şekilde ve o sadece sol kolunu arkaya uzatıp yerini bilir gibi telefonuna dokunuyor. Kayıt sesi saliseyle odayı doldururken profesörüm beni kendine iyice çekip masasının üzerine oturuyor. Kalın uylukları iki yanımda, beni aralarına hapsetmiş. Boylu boyunca okşuyorum, sıkılığıyla dudaklarımı ısırıyorum.

Snake bites piercinglerim ön plana daha çok çıkmış olmalı ki onları öpüyor, kendi dudağındaki demirle buluşturmak için kıvranıyor. Çok ahlaksız bir akademisyen, zihninin sismografı olmak istiyorum.

Dudaklarını değdirip geri çekiliyor, beni öpmüyor. O hiçbir zaman ilk adımı atan taraf değil zaten. Ona gelmemi, onu doldurmamı, onunla ıslakça ilgilenmemi bekliyor. Onu aksatmıyorum, ona ne veriyorsam güzelce alıyor ve bunları "A+"lardan "+Rh"lara çeviriyor.

Ders notlarımdan çok damarlarımda gezinen kan oluyor.

Değerlerimi zevke buluyor ve sorguluyorum, elinde kitapları ve yüzünde gözlükleri varken mi onu sikmek istiyorum, yoksa tüm profesörler saygıyla onu toplantıya beklerken okulun kütüphanesinde dev kitaplıkların arasında, dini kitapların önünde saçlarını çeke çeke mi sikmek istiyorum?

Bu sorunun bugünkü cevabı, odasında. Masasının üzerinde, yanağını pahalı mermere yaslamış bir halde ve not olarak, kasıklarım kalçasıyla birleştiğinde çıkan o ıslak sesleri kaydederken.

Bunu layığıyla yapacağım, emin olabilirsiniz Bay Jeon. Ancak tek bir şartım var; sizi nasıl eziyorsam, üzerinizden nasıl geçiyorsam yarın gireceğim quiz'i de öyle geçmemi sağlayın.

E-postamı kontrol edeceğim, umarım notumu bildirecek olan o mail'de yalnızca sayıları değil, göğüs uçlarınızı okşayışınızı da görürüm.

___________

jeongguk, taehyung'un notlarını önce bu sunucudan paylaşıyor ve sonrası görüntülü konuşmalardan ibaret :)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

jeongguk, taehyung'un notlarını önce bu sunucudan paylaşıyor ve sonrası görüntülü konuşmalardan ibaret :)


ve yorumlarınıza aşık olduğumu biliyor muydunuz? anlaşma yapalım, siz bizi yorumlara boğun ve istisnasız her gün bölüm atayım onaylıyorsanız 123'e basınız lütfen.

wet (demo)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin