0.5

57.2K 421 54
                  

Selamlar

Başta uyarıyı vereyim +18lik bir bölüm olacak ona göre okursanız sevinirim.

•••••

Melih'in söylediğiyle kalcalarımı kaldırıp kendimi ona bastırdım. Melih inledi ve dudaklarıma yapıstı, vücutlarimiz resemen alev almişt, bu gecenin sonunda ikimizde kül olacaktık.

Melih sütyenimi cıkarıp odanın belli olmayan bir köşesine atti, bir göğüsümu emerken digeriyle oynuyodu.

Bi anda ısırınca inleyerek kafasını göğsümden cektim, Melih sırıtarak bana bakıyodu, yaptığı hic umrunda degilmis gibi öpe öpe aşağılara indi, öpücükleri kadınlığıma yakastıkca kasılmalarım artıyodu.

Iç çamaşırımın yanlarından tutup aşagı doğru cekti ve kadinliğim gözü önüne serildi. Elini kadinliğimin uzerinde gezdirdi ve vajinama geldi parmagını hafif hafif iceri ittirdi. "Melih..." diye inledim, hala elini gezdirirken "efendim bebeğim" dedi boguk sesiyle. "Su iskenceye bi son ver ve artik içime gir" diye inledim.

Melih "o zaman eğlemcesi nerde?" dediği sinir bozucuydu altinda kıvranmam kesinlikle hoşuna gidiyodu.

Melih üstümden kalkıp yerde ne aldiğini gorediğim biseyi alip tekrar yatağa geldi, beni tek hamlede tutup arkami cevirdi ani hareketiyle kuçuk bir cığlık atmiştim. Melih kalcarimdan tutup kaldirdi ama kafami yataga bastirmisti, ellerimi belimde birlesitirip yerden aldiği seyi ellerime doladi.

"Melih N-napıyosun?" Diye sordum sesim boğuk cıkmıstı. "Şıiih sabirli ol" ardindam duydugum kadariyla boxerni cıkartı, sonunda iskencenin bitecegini duşunurken Melih parmaklarini vajinama yaslayip hafif hafif gel gitler yapmaya basladi.

"Ahh, Melih."

Adını inledigimde daha da hizlandı, dudaklarimdam inleme eksik olmadigi bi sureden sonra Melih sonunda aletini kalcalarima sürmeye basladi, parmaklarini cekti ve kendini icime itti, inleyecek bile halim kalmamisti hafif haffi mırıldanıyodum.

Melih sonunda icimde hizlaninca boşalacagını anlayip içimdeki kıpırtıyla ikimizde titreyerek boşaldık.

FuckBoddy || (+18) Yarı texting Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin