#30

7.6K 827 243

1. Sayısal ile kazanılan tıbbın üniversitede sözel olması.

Feykin amı.

Arkadaşım 10. sınıftan beri hazırlandığı üniversite sınavında tıp kazandı. Matematiğin anasını sikiyordu, üniversiteye başladığı zaman tüm derslerin ezber dersi olduğunu anlayınca sikerim okulunu deyip üniversiteyi bıraktı. Yazık değil mi ya, hani böyle süper zekasın matematikte yardırıyorsun üniversiteye bir geliyorsun 250 sayfa ezber. Ebesinin şamı. Za xd. Şuan neden böyle bir şeyi yazdığımı bilmiyorum.


Not: Doktor olmayın.


2. Apaçilik günlerinin hatıra gelmesiyle birlikte gelen utanç duygusu.

Zihnimin en derinlerinden saçma sapan anılarımı çıkartıyorum ve masaya yatırıyorum. Ben çok felaket bir Ceza hayranıydım ve onun şarkısı çıkınca dans ediyordum. Ayrıca İsmail YK'yı o kadar çok seviyordum ki bütün gün televizyonun karşısında İsmail YK'nın çıkmasını bekliyordum. Bir de bile isteye büyüklü küçüklü yazıyordum ben. Allah belamı vermişti gerçekten de. Bu anılar aklıma geldikçe utanıyorum ben ne kadar gerizekalı bir insanmışım ne bokuma yapmışım bunları diyorum. Sonra etrafımda benden başka yapanların da olduğunu fark edince rahatlıyorum.


aYarszLarrrRRrrr xd diye bir video atmıştım bir ara feysbuka. Artık nasıl ağır bir ergenlik dönemine giriyorsam mahallede türkü rap söylüyordum. Ben daha fazla utanmadan bu maddeyi next.


Not: Türkü rap tamamen bana ait olan çok yeni bir müzik türüdür. Yakın zamanda albüm çıkartıp dünya listelerinde bir numara olmayı hedefliyorum.


3. Serçe parmağın bir taraflara çarpması.

Böyle bir şeyi buraya yazmayı nasıl unuttuğumu bilmiyorum. Evlat acısı gibi, böyle tek maçtan yatmış gibi, evdeki mantının bitmesi gibi, aylarca biriktirdiğiniz paranın bir sabah kardeşiniz tarafından yürütülmesi gibi (Allah belanı versin iki kuruş paramı almışsın). O kadar darbeye rağmen hâlâ kırılmadı, duruşunu koruyor. Helal olsun.


4. Kumandayı almaya üşendiğiniz için bir saat boyunca aynı reklamı izlemek.

Niye bu kadar üşengeciz biz ya? Günün 25 saatini yatarak/oturarak geçiriyorum. Oturduğum saatlerde ayaklarımı uzatıp televizyon izliyorum. O bile yoruyor beni, kumanda uzaktaysa zaten işkenceye dönüyor olay. Hele birde televizyonun fişini çıkartmışlarda işte o zaman sıçtığımın resmidir. Öyle saatlerce oturuyorum koltukta, boş ve amaçsız. Ama mesela kumanda uzakta değilse öyle olmuyor. Televizyona bakıyorum, aynı reklam 55 kere tekrar ediyor içindeki sübliminal mesaja kadar ezberliyorum amk. Bir ara yanlışlıkla Kayyunun kanalına (Yumurcak Tv) denk geldim. Üzerinden kaç yıl geçti ama hâlâ o ekmek kafalı Elmır'ın şarkısı beynimde.

Tarçın'ın arkadaşları Gülçin, Nurçin ve Yalçın'ı ister misin tanımayı Kakuleyi...


5. Aşırı kıskanç insanlar.

Sevgili olan insanların birbirini kıskanmasını anlıyorum ama abartanlar var. Mesela sevgilisi motora bindi diye geçen gün bizim sınıfta bir kız sinir krizi geçirdi. Bir arkadaşım var, kıskanç diye demiyorum ama geçen gün sevgilisi kendisine dişi bir köpek almış ve kız bunu kıskanıp sınıfta ağladı. Açıklama bulamıyorum...

6. Şarjı bitince yüzünüze kapanan telefonlar.

Böyle oyun oynarken şarjınızın azaldığını (%1) fark edersiniz. Şarj aletini almaya gidene kadar telefon kapanır... Ondan sonra şarj %5 olana kadar beklersiniz...Hatta ve hatta bazen şarjın bittiğini bile fark etmezsiniz telefon suratınıza kapanır araba farı görmüş tavşan gibi ekranla bakışırsınız. Üşengeçlik zor iş be tevekeller.

7. Kankayız biz abisi.

Kankayız biz diye takılan insanlar neden hep sonunda sevgili oluyor? Veya kanka deyip birbirini ayakta götüren var. Böyle dudaktan öpüşürkene (?) fotoğraf falan koymuşlar. Az önce Facebook'ta annesini dudağından öpen bir kızın fotoğrafını gördükten sonra bu maddeyi yazdım. Psikolojimin selameti hakkında konuşmayalım.

8. Tek derdi aşk acısı olan insan.

Ya bazen böyle görüyorum hiç derdi tasası yok, mazoşist gibi gitmiş kendine sevgili bulmuş. Ayrılınca da olmayan aşkın acısını çekiyor. Bu insanlar bana çok garip geliyor, mesela insanlar açlıktan ölüyor. Ama onların derdi aşk acısı, ne bileyim garip.

9. Derse girmeyen veya devamlı uyuyan kişinin notlarının devamlı yüksek olması.

Ya cidden 15 dilde sövmek istiyorum. Bizim sınıfta bir kız var, okulda dokuz saat ders görüyoruz kız son derse kadar uyuyor amk. Kafasına sıra fırlatmak istiyorum. Birde bu gerizekalı sınavdan bir önceki gün sabaha kadar çalışıp doksan falan alıyor. Bu kız sene sonunda bütün gün uyuyarak sınıfı taktirle geçti, ben öğretmenin gözünün içine bakan gariban siktirname aldım. Böyle okulu da adaletini de sikerim. O kızın da amı bitlenir inşallah.

10. Yazacakmaddebulamamak.com

Ya biliyor musunuz ben geçen gün gittim bir oyun satın aldım, ertesi gün oyun ücretsiz oldu. Bir keresinde de ilkokula giderken bütün harçlıklarımı biriktirip kendime dondurma aldım, dondurma yere düştü. Şuan bunları niye yazdım bilmiyorum, çok üşeniyorum o kadar üşeniyorum ki bölüm yarım kalab


Şaka yaptım şaka, espri yaptı kertenkele vur götünü yerden yere. Gülün birazcık.


Not: Bunları yazarken kafam kıyak değildi, öyle de olabilir de bilemiyorum yani güvenemiyorum da boh da çıkabilir.


Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!