31 Bölüm " Süpriz"

19.6K 839 60


Not : Baya oldu değil mi sabırsızlıkla beklediniz. bu hafta geçirmiş olduğum gıda zehirlenmesi ile zaman kaybı yaşadık :( bu bölümü okuyan herkese ithaf ediyorum. Hepinize iyi bir haftalar ve güzel dilekrimi sunuyorum.

Bu arada ilk kez Beria'nın ağzından yazdım. :)


Arkadaşlar her türlü eleştirinize açığım ama lütfen yazdıklarım ile dalga geçecekseniz okumayın.

yorum ve vetolar için teşekkür ediyorum.
Calib :

Tuğçe'ye olan saygım artıyordu. Her geçen gün ona daha da yakın hissediyordum. Gözlerimi açtığımda sabahları onu görmek beni bir başka bir adam yapıyordu. Ne istediğimi zamanla anlamaya çalışıyordum. İki kadın arasında ki belirsizliği çözmeye başladığımı düşündükçe bir yandan seviniyor bir yandan ise üzülüyordum. Çünkü biri tuğçe biri ise beriaydı.

 

Bugün tuğçe bana gülmüştü aslında beraber gülmüştük. Bir bebeğimiz olacaktı ve bu bebek ne olursa olsun erkek olmak zorunda yoksa beria ve annemlerin karşısında çok ezilecek.

Tamam, kabul bizde erkek çocuğun önemi ne kadar büyük olursa olsun gelen cinsiyeti allah belirler bunun içinde itirazım olmadı.

Başımı kaldırdığımda tuğçe halen uyuyordu beyaz yastık içerisinde ki güzel bir melek benim karımdı ve karım olarak ta yanımda kalmak zorunda.

O olmadığında dünyam endişe doluyordu bunu fark ettim. Aslında nereye kadar inkar edeceğimi de bilmiyorum kesinlik kanısıyla ben aşık adamım..

Aşk  aşk mı kendi  kendime gülmeme bile yetti.

Düşündükçe eşitsizlik yapıyordum birine iyi birine kötü davranıyordum. Yeni bir plan ile bu adaletsizliği düzelteceğim.

Yataktan sessizce kalkıp odadan çıktım beria'nın yanına uğramamıştım. Tuğçe uyurken ilk eşimi ve annesinin karnında ki kızımı görmek zorundaydım.

Kapıyı açtığım zaman içerde beria ile ezfer teyzemin söylediklerini istemeden dinlemeye başladım. Geri çıkacaktım ki

" ezfer teyze bence tuğçenin ortadan kalkması lazım dediğin gibi ama bunun calibin haberi olmadan yapmamız gerekiyor."

Teyzem doğrulup " beria tuğçenin ortadan kalkması demek oğlumun kanının yerde kalmaması demek eğer tuğçe 'yi kaldıramıyorsak neden bebeğini ortadan kaldırmyalım en büyük acı evlat acıs olur yüreği benim gibi yanar buda bu aileden intikam alınmış olur."

Dona kalmıştım teyzem ile beria sırf fadikin namusu için  öldürdüğü ahmed uğruna benim gözdem eşim ve karnında ki bebeği yok etmek istiyorlardı.

Yanlış duymadığıma yüzde yüz eminim.

Sertçe komodin üstündekileri devirerek beria'nın kolunu tuttum " sen ne dedin az önce beria."

" ben.. ben."

Beria karşımda şaşkınlık ile kekeliyordu. Teyzem ise ayağa kalkıp odadan çıkmak üzere idi.

" dur teyze tuğçe yi ortadan mı kaldırmak istiyorsunuz ?"

Teyzem olduğu yerde çakılı kaldı " bana dön teyze!" sesimi yükselttikçe beria titriyordu korku ile " bana bak beria sen ne dediğini farkında mısın?"

Irak'ta Bir Türk GelinBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!