Olamaz BÖLÜM-3

14.6K 34 0

Nisa ben gitmek istemiyorum.
Ezgi yapma tatlım mecbursun. Eğer yapmazsan neler olucak bilmiyorsun. Hadi kalk inelim aşağıya.
Peki.
Merdivenlerden inerken kalbim gerçekten yerinden çıkıcak gibiydi mecburdum ve yapıcaktım ilk defa kabul etmiştim bu durumu. Merdivenlerin bitimindeki uzun holde bekleyen Ayşe Abla
Bak şu odada seni bekliyor. Düzgün davran adama.
Tamam Ayşe Abla sen merak etme diye seslendi Nisa arkamdan.
Odanın kapısını açtım içim hiç rahat degildi halen. İçeri girdim ve yatanak soyunmuş şekilde beni bekleyen bir adam vardı.
Bir dakika resmen bakıştık. Ben o mavi gözlerine dalmıştım.
Ee hadi ama daha ne kadar burda bekliyeceksin. Demesiyle o dalgınlıktan uyandım yanıma geldi ve üzerimi soymaya başladı ben hiç kıpırdamıyordum daha doğrusu kıpırdayamıyordum. Üzerimde sadece iç çamaşırlarim kalmıştıki.
İçeriden bir bağırtı Polis geliyor saklanın.
Ne yapacağımı bilemedim hemen kıyafetimi üzerime çektim. Ve bir hışımla camdan aşağıya atladım. Sonuçta 1. Kattaydım. Korkudan o adamın ne yaptığını bile görmedim. Zavallı bide çıplaktı. Yazık.
Ben ordan koşarak uzaklaştım ama aklımda hala o adam acaba bir daha görürmüyüm onu diye geçirdim içimden. Ve yürümeye başladım. Arkadan gelen siren sesiyle korkarak uzaklaştım oradan koşarak gidiyodum harbiden ben ne yapacaktım. Para pul yok ayağımda ayakkabım bile yok üzerimdede mini bir elbise vardı zaten. Tam sokağın başındaki parkın içine girdim . Bankta biraz oturayim dedim.
Çaresiz ve kimsesizdim sonuna kadar .
Owww güzellik ne işin var senin burda yaa düşermiydi senin gibileri buraya ?
Yaa git başımdan.
Ne yapıcan saldırıcakmısın? Ahahha
Noluyo lan orada? Bırak lan kızı...
Napcan lan siktir git şurdan sana mı sorucâm ne yapcağımı?
Oğlum bak demesiyle suratını yumruğu geçirmesi bir oldu...
Serseri sapık koşarak kaçtı yanımızdan. Bana döndü ve iyimisin su filan getireyimmi dedi. Ben ağlamaktan hiç bir şey demedim. O benim hayatımı kurtarmıştı.
Hayatımı kurtardın teşekkürler...

HAYAT KADINIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!