27.SORGU

329 41 44
                  

Bir günde iki bölüm:) umarım beğenirsiniz.

Bölüm şarkımız: Fıre Of Zeus
Okurken dinleyebilirsiniz.

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın

Keyifli okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

🔪🚨⚰️

UÇURUM KATİLİ
27.SORGU

Dosyayı açıp içinden otopsi raporunu buldum dikkatle incelemeye başladım

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Dosyayı açıp içinden otopsi raporunu buldum dikkatle incelemeye başladım. "başkomiserim elimizdeki verilere göre cinayet akşamı saat 20.38'de zanlı maktül ile cep telefonu üzerinden iletişime geçiyor. Saat 21.54'ü gösterirken de olay yerinden zanlının telefon sinyali alınıyor."

Salih savcı devam etti, sorar gibi konuştu. "cinayet saati?" Yutkunup kafamı kaldırdım ve yüzüne baktım.

"22.19"

Başkomiser bir şey demeden bakışlarını gözlerime sabitledi. En sonunda sessizliği ben bozdum. "zanlının olay yerinde bulunma saati ile cinayet saati birbirine çok yakın. Yirmi beş dakika var arada."

"çok yakın saatler. Kesinlikle baş şüpheli bu." Diyerek beni onayladı Onur başkomiser. "Berat'ı konuşturursak ikinci kişiyi de öğrenebiliriz başkomiserim."

Salih savcı ayağa kalktı. Telefonuyla uğraşırken konuştu. "yakalama emrini çıkarttırıyorum. O esnada ekibini topla, Berat'ı al ve getir."

Başkomiser devam etti, "Berat Yüksel, dosyanın baş şüphelisi olarak bu akşam buraya getirilecek. Semih'i de ara. Sorgunuz var bu gece. Ne yapıp edip o adamı konuşturun." Nefes verdi. "aydınlığa çıkacağız."

🔪🚨⚰️

Başkomiserin odasından çıkıp odama giderken Semih'in numarasını tuşladım. "alo, buyurun komiserim."

"hemen karakola gel."

"ne oldu komiserim."

"bitti Semih... bitti."

🔪🚨⚰️

Odamın kapısı açıldığında gelen Semih'di. "komiserim ne oldu, ne bitti, nasıl bitti?"

"Emre Taşkın dosyasını kapatacağız gibi duruyor."

"açık mı verdi Berat?"

"büyük bir noktayı yakaladık. Berat cinayet akşamı 21.54'de olay yerindeydi, otopsi raporunda yazana göre cinayet saati 22.19."

"o zaman katillerden biri Berat?"

"yüksek ihtimalle. Şimdi Salih savcı yakalama emri çıkartıyor. Kağıt elimize ulaşsın hemen gidip alıyoruz Berat'ı. Sen de şu Berat'ın evinin etrafında gizli görevde olan memurları geri çek, bitti görevleri."

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin