24.OPERASYON

363 40 81
                  

Bu operasyon süreci, diğer bir iki ara bölüm, soluklanma bölümüydü. Bu bölümden sonraki bölümlerde cinayet masası artık kendi işine bakacak :) Emre'nin dosyası haricide bu cinayet masası ekibini soluksuz bırakacak bir süreç başlayacak. Sabırla bekleyiniz.

Bölüm şarkımız: NO1- Geçti Yıllar
Okurken dinleyebilirsiniz.

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın:)

Keyifli okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

🔪🚨⚰️

UÇURUM KATİLİ
24. OPERASYON

"önce bir şu tatlılık abidesi ayça'ya bak, sonra dön katil Miray'a bak

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


"önce bir şu tatlılık abidesi ayça'ya bak, sonra dön katil Miray'a bak." Ayça yalandan sesini inceltti. "ayy teşekkür ederim." Kaan, Ayça'ya baktı. "ikisi de gayet normal kız Olcay senin kafan mı güzel bu akşam?"

"bence sen Miray'ı tanımadığın için sana normal geliyor." Olcay'ı tişörtünün ense kısmından tuttum ve oturttum. "sus otur artık, vuracağım seni." Kaan bana bakıp güldü. "sakin ol."

"önce arkadaşının aklını başına alması lazım." Kaan da oturdu. "yani, zevzek biraz ama ne yapalım başa gelen çekiliyor. Ayrıca sen de onun cinayet masadaki en yakın arkadaşısın diye biliyorum?"

"hı hı, evet. O şerefe nailim." Duraksadım "Maalesef." Biz Kaan'la sohbet ederken kapı açıldı. Gelen Onur başkomiserdi.

"iyi akşamlar çocuklar. hiç vakit kaybetmeyelim. Kalkın hazırlanın hemen. Planı biliyorsunuz. Dün detaylıca konuştuk. Operasyona uygun bir şekilde kendinize çeki düzen verin, rollerinizi biliyorsunuz. başlatalım ve tereyağından kıl çeker gibi halledelim."

🔪🚨⚰️

Ayna da ki kadının küllü kumral saçları beline kadar bukle bukle uzanıyordu, peruktu ama güzeldi. Beyaz tenliydi, kahvenin en koyu tonu gözlerinde siyah ve gölgeli bir makyaj vardı. Siyah, ince askılı, saten, mini bir elbise giymişti. Sırtı beline kadar açık ve sırtının orta kısmına kadar çapraz ipler geliyordu. Ayağındaki ayakkabı ise kırmızı taban, siyah bir stilettoydu. Herhangi bir bijuteriden alınmış sahte pırlanta takıları da vardı.

"miray sen böyle mi kalsan bundan sonra." Dedi ve güldü Ayça. O da altına standart siyah bir kalem etek giymişti. Üstüne giydiği beyaz, uzun kollu gömleği eteğinin içine koymuştu. Saçları sıkı topuzdu. Ayağında ise babet vardı.

"Miray komiserim kıyafetinizin cinayet masasına uyumu konusunda emin değilim ama saçlarınızı kesinlikle bu renk yapmalısınız. Ve uzatmalısınız. " Dedi Aslı. O da Ayça gibi giyinmişti. Gülümsedim. "saçlarıma hiç boya sürmedim, hevesim de olmadı açıkçası ama böyle görünce ben de bir beğendim, aklıma yattı renk."

Odanın kapısı tıklatıldı. "hadisenize! Sizi bekliyoruz." Son kez aynada kendime bakıp kapıyı açtım. "ne oluyor Olcay? Hazırlanıyoruz, biliyorsun. Bekle biraz." Üstünde her erkeğin giydiği standart siyah takım elbise vardı, içinde de beyaz gömlek.

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin