21.ZEHR-İ ŞİFA

288 31 42
                  

Sınavlarım dolayısıyla bir süredir yoktum. 10 gün kadar oluyor sanırım bölüm atamıyorum. Artık tatile girdiğim için bölümler daha seri bir şekilde gelecek. Zaten en başta da dediğim gibi, bu bir polisiye ve hem tadı kaçmasın hem de gerçekçiliğini yitirmesin diye çok fazla uzatmayı düşünmüyorum. Ama finalden sonra bir iki özel bölüm yazmak var aklımda.

Bölüm şarkımız:Rei-Yerçekimli Karanfil
Okurken dinleyebilirsiniz.

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın:)

Keyifli okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                          🔪🚨⚰️

                                 UÇURUM KATİLİ
                                   21.ZEHR-İ ŞİFA

Dolu gözlerimle mektubu katlayıp yatağın üzerine bıraktım

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Dolu gözlerimle mektubu katlayıp yatağın üzerine bıraktım. Kutuyu toplayıp yerine koydum. Bitki çayı ve balkonu boşverip yatağa girdim. Baş ucumdaki lambayı yakıp kendi elleriyle yazdığı şiiri defalarca okudum.

Ben, bana bu şiiri ithaf ettiğinde evimize dönmüştüm. Kaç kere ona ithaf ederek okusam Emre'de evimize dönerdi?

Kağıdı katlayıp baş ucuma bıraktım. Sakin akan gözyaşlarıma engel olmadım. Sağ tarafa dönüp bu gece de elimi boş yastığın üzerinde gezdirdim. Sahibi toprakta yatıyordu.

Uyumak, dinlenmek istiyordum. Gözlerimi kapattım. Aklımı boşaltmaya çalıştım.

Yarın o çok sevdiğim adamın, çok sevdiği annesini akıl hastanesine yatıracaktık.

                                         🔪🚨⚰️

Ertesi sabah saat 07.00 de uyandığımda ilk birkaç dakika boş boş tavanı izledim. Ardından sıkıntılı bir nefes verdim ve güç almak ister gibi sağ tarafımdaki boş ve soğuk yastığın üzerinde elimi gezdirip yataktan kalktım.

Huzursuz bir uyku uyumuştum ve başım ağrıyordu. Kendime gelmek için balkona çıktım. Akordiyon camlardan iki tanesini açıp koltuğa oturdum.

İçimdeki sıkıntıya tezat bir şekilde hava bugün cıvıl cıvıldı. Umarım bu Emel teyze hakkında iyi ve hayırlı şeyler olacağının, verilen kararın doğru olduğunun bir işaretidir.

Yarım saat kadar balkonda oturduktan sonra sehpanın üstünde dünden kalan ve çoktan buz gibi olmuş bitki çayını da elime alarak ayağa kalktım ve balkondan çıktım.

Mutfağa geçip bardağı bıraktım. Bir bardak soğuk su içtim. Çok oyalanmadan hazırlanıp evden çıktım.

                                          🔪🚨⚰️

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin