#29

7.9K 852 260

1. "SİFTAAAAAAAAH."

Yapma be kardeşim, gözünü seveyim yapma. Liseye geçtik, sınıf kapısından bile eğilerek geçen adamsın sen, at hırsızı gibi sakalla dolanıyorsun ortalıkta, yakışıyor mu hareketler? 2015'in yarısına gelmişiz, dünya 22. yüzyıla girecek, uzaya insanlar çıkıyor sen hâlâ SİFTAAAAAAAAAAH. Bastın o ayakkabıya ne geçti eline? Getirin şu plaketi teslim edelim arkadaşa yıllardır nedensizce yapıyor olmasın.


2. "Dersi dinlemek istemeyen dışarıya çıksın."

Yalanın güzelliğine bakar mısınız? Bu öğretmenlerden bazıları yemin ediyorum çok kolpacı.


Dersin başında öğretmenler:

Arkadaşlar, dersi dinlemeyen çıkabilir, bakın yok yazmam.

Dersten çıkıp gitmeye teşvik vol1


Dersin ortasında öğretmenler:

HEPİNİZ SUSUP BENİ DİNLEMEK ZORUNDASINIZ, SÖYLE ŞU ARKADAKİNE KALDIRSIN KAFASINI SIRADAN. YETER BE.


Geçen sene öğretmen dinlemek istemeyen sınıfta çıkabilir dediğinde bir şey söylemeden sınıftan çıkıp gittim. Yok yazmayı geçin gidip beni müdüre şikayet etmiş, ver iz dı adalet?


3. Yıllık ilişki yürüten liseliler.

Şimdi hepimiz aynı anda ayağa kalkıp alkışlayacağız. Bir insan ergenlik çağına girmiş bir insana iki yıl nasıl dayanır? Nasıl yapıyorsunuz? Benim canım sıkılır lan. Evli insanlara daha çok imreniyorum. Düşünsenize evlisiniz siz televizyon izlerken kocanız yan odada sıçıyor sizde onun bağırsak seslerini dinliyorsunuz. Yürek dayanır mı lan? Ben Rihanna'yla evlendiğim zaman böyle olmayacak çünkü Rihanna'nın sıçmadığını hepimiz biliyoruz dostlarım. Sakın aksini iddia etmeyin. Aksini iddia eden inşallah Şirine'nin çocuğu olur da köyde babası belli olmaz adı çıkar amk.


4. Sınavda aklınıza takılan şarkı.

"Bir f fonksiyonunun bayıra karşı yatır beni tersi, x sayısının tırmala beni kaşı beni ye yo."

Bir şarkı dilime değil, beynime aklıma, ruhuma her hücreme takılıyor amk. Boş zamanımda fark etmeden beynimde çalıyor. Sınavda aklıma geldiği zaman soruyu okuyamıyorum ama şarkı beynimde bangır bangır çalıyor... Sınavda öğretmen masanın güneş gözlüğüyle etrafı dikizliyor benim beynimin içinde düğün merasimi var. Yapma beynim, etme beynim. İnşallah beybıleydin dönmez beynim.

5. "Hadi kalk oyna, bak oturmaya mı geldin sen buraya? Ayıp oluyor bak millete."

Düğünde hep böyle bir teyze oluyor. Kalk çocuğum, oturmaya mı geldin? Kalk biraz oyna bak ev sahiplerine ayıp oluyor.

Güzel insanlar, ben en son ne zaman oynamışım hatırlamıyorum. Zaten ben kız tarafı veya erkek tarafı değilim ki amk, ben pasta yemeye geldim buraya. İnsanlarında umurunda değilim zaten, amcalar ayakkabıları çıkartmış manyak gibi halay çekerken yan masadan yemek aşırtmak kadar güzel şey var mı?

6. "Kalk misafire hoş geldin de."

Benimde ne kötü huylarım varmış arkadaş. Ama şimdi benim fobilerimden birisi eve misafir gelmesi, evde don atlet yatarken böyle geliyorlar. Neyi nereye koyacağınızı şaşırıyorsunuz. Hele birde ben yatarken odama giren misafir insanı var. Ev halkından herkes tek tek hoş geldin demiş ben demedim diye hoş gelmemiş mi olacaksınız? Annem, canım annem, misafirler benim odamda mı ağırlanacak? Gariban bir öğrenciyim ben, bırakın yatayım amk.


7. Her boku abartan kardeş itemi.

Ya hani Türk erkeği sikini taşa sürter dağı siktim diye anlatır ya, bu kardeşlerde aynı böyle amk. Dokunursun hafifçe, anne abim kolumu kırdı gider şikayet eder. Bir laf söylersin, baba abim küfür etti diye ağıt yakar. Sen ney be? Bakın buradan kardeşime sesleniyorum, sen şimdi geçen gün bana test kitabını fırlattın da o benim kafama geldi hani beynim yarıldı ben öldüm sonra dirildim hani... İnşallah babam senin dershane paranı Ninja Kaplumbağalarla yer.


8. "Sinek mi vızıldıyo?"

+9 ilkokul laf sokma itemi.

Sanane

Saman ye

Ben tokum sen ye, doymadıysan beni ye, samanlıkta sevgilin seni bekliyosa banane.


I don't fuck with u, u little stupid ass bitch. Thug layf yaptım size.


9. Kağıtlarınız aynı olduğu halde sizden daha yüksek not alan arkadaş.

Ya, ben kağıdın en küçük çizgisine kadar geçiriyorum ne demek Mertcan 65, amudakalkanpanda 45? Hiç unutmuyorum bir sınavda Mertcan'ın kağıdını o kadar çok geçirmişim ki ad soyad bölümüne Mertcan'ın adını yazmışım. Adam uyandırmasa bok yoluna gidiyordum. Şimdi söyleyin kader kardeşlerim, ne demek amudakalkanpanda 45? İleri seviye kopya taktikleri bile geliştirdim, profesyonel kopya çekicisi oldum ne demek 45? Bize yine sanayi yolları göründü kakamanlar.


10. Lisedeki anlamsız şeyler.

Ya arkadaşlar, ben şu kadar yıllık öğrenci, okulda her şeye bir anlam yükledim ama tavandaki ayak izine bir açıklama bulamıyorum. Ateistleri sahneye davet ediyoruz.


Bu arada annem birlikte takılalım diye benim gittiğim spor salonuna yazılmış. İkinci gün kızlara kısır götürmüş ve üyeliğini silmişler. Canım annem ya.

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!