18.VUSLAT

331 39 18
                  

Bölüm şarkımız; Magnum Opus-Dark Obsessions
Okurken dinleyebilirsiniz :)

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)

Keyifli Okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                            🔪🚨⚰️

                                    UÇURUM KATİLİ
                                         18. VUSLAT

Onur başkomiserin odasına gittiğimizde dilekçe mevzusu ve çıkan karar ile ilgili kısa bir muhabbet döndükten sonra benim yokluğumdaki bir haftada yaşananlar ama aslında benim bildiğim detayları konuştuk

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Onur başkomiserin odasına gittiğimizde dilekçe mevzusu ve çıkan karar ile ilgili kısa bir muhabbet döndükten sonra benim yokluğumdaki bir haftada yaşananlar ama aslında benim bildiğim detayları konuştuk.

Biz konuşmaya devam ederken odanın kapısı tıklatıldı. Gelen Semih di. Nefes nefese kalmıştı.

Lafa giren başkomiser oldu "ne oldu Semih? Otur soluklan bir"

"başkomiserim" dedi ama devam edemedi. Koltuğa oturdu, önümdeki su bardağını ona uzattım. Teşekkür eder gibi kafasını bir kere öne eğip suyu aldı ve içti. birkaç dakika nefesini düzene sokmaya çalıştıktan sonra konuştu.

"başkomiserim peşinde olduğumuz ama kullanıma kapatılan numaranın baz istasyonu bilgeleri çıktı."

"nerede şimdi?"

"almaya gideceğim önce size haber verip öyle gitmek istedim başkomiserim."

"iyi yapmışsın. Hadi kalk çabuk vakit kaybetmeden alıp gel"

Semih elindeki suyun kalanını da bir dikişte bitirdikten sonra bardağı koltukların arasındaki sehpanın üstüne bırakıp ayağa kalktı.

"haber bekliyoruz"

"tamam başkomiserim"

Semih çıktıktan sonra odada sessizlik hüküm sürdü. Herkes gergin ve düşünceli görünüyordu. Belli ki baz istasyonu bilgileri elimize ulaşmadan da kimse yorum yapmak istemiyordu.

İstemsiz bir şekilde sanki tepkilerini ölçmek ister gibi bakışlarım Salih savcıya dokunup duruyordu. Arada göz göze gelip, bakışlarımı yakaladığında ise herkes zaten gergin olduğu için bir şey demiyordu.

                                          🔪🚨⚰️

Kırk beş dakika sonra başkomiserin telefon sesi ile herkes kafasını kaldırıp telefona baktı. Arayan Semih di. Onur başkomiser çağrıyı cevaplayıp, telefonu kulağına götürdü. Birkaç saniye susup karşıyı dinledikten sonra "tamam Semih. Bekliyoruz." Dedi ve telefonu kapattı.

"kayıtları almış geliyormuş. On beş dakika içinde burada olur."

Gözlerimi yere sabitlemişken konuştum. "çok uzadı bu dosya" kafamı yerden kaldırıp önce Salih savcıya ardından Onur başkomisere baktım. İkisi de konuşmayınca devam etme ihtiyacı hissettim. "bir sürü delil yakaladık, kolumuz kucağımız dolu ama hala planlı bir operasyonumuz yok. bu baz istasyonu bilgileri dananın kuyruğunu kopartacak. Artık daha fazla uzatmak istemiyorum"

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin