10. BÖLÜM YORUMU

735 47 337
                  


***Millet wattpedle ufak bir sıkıntı yaşadım. (Görüntü içeriği yüzünden.) Hala bir sorun varsa haber verin lütfen.

Porsche'un Vegas'la kaçmaya karar vermesini haklı buluyorum gerçekten çünkü Kinn sürekli kimseye güvenmem ben dediği için ben de haklı olduğunu kanıtlamak adına Vegas'la kaçması taraftarıydım zaten. Porsche'a Vegas'a güvendiği için kızamıyorum. Adamın ne mal olduğunu izleyici olarak ben bile biliyor olmama rağmen Vegas'a inanma ihtayıcı duyuyorum. Bunun sebebi de muhtemel Kinn'in aile işlerini çok gizli saklı yürütmesi. O da kendince haklı çünkü olması gereken bu. Ayrıca bu sahnede Pete'in dövüş yeteneklerine hayran kaldım, benim aslanım boşu boşuna en güvenilen koruma olmadı ya canım. Kinn ve Porsche'un birbirine silah doğrulttuğu sahnede konuşmaya zamanları olmuştu bu arada. Kinn planlarını ve Tawan'ın hain olduğunu bildiğini Porsche'a söyleseydi Porsche da Vegas'la gitmezdi. Bu sahnede bir sıkıntı olduğunu düşündüm o yüzden. Ama tabii ki olay örgüsünün takip edilebilmesi için böye olması lazımdı.

Pete'in Vegas malının ne kadar şerefsiz olduğunu ve ne kadar ileri gidebileceğini bilmesine rağmen Porsche'un masum oduğunu kanıtlamak için eve sızmaya karar vermesine inanılmaz bir saygı duyuyorum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Pete'in Vegas malının ne kadar şerefsiz olduğunu ve ne kadar ileri gidebileceğini bilmesine rağmen Porsche'un masum oduğunu kanıtlamak için eve sızmaya karar vermesine inanılmaz bir saygı duyuyorum. Gerçekten oldukça işine sadık ve gözükara biri. Zaten ilerleyen kısımlarda yani VegasPete sahnesinde Pete'in şimdiye kadar görmediğimiz sayko yönünü de gördük.

 Zaten ilerleyen kısımlarda yani VegasPete sahnesinde Pete'in şimdiye kadar görmediğimiz sayko yönünü de gördük

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


KimChay sahnesi çok soft ve şekerdi. Aksiyonlu olaylarımız başlamadan önce o sahneleri görmek beni yumuşattı ama tabii yumuşama seansım çok uzun süremedi. Tawan malı Chay'ı kaçırdı. O kaçırılma sahnesinde Kim'in dövüş kısımları akıllara zarar. Dövüşürken çok seksi oluyorsun Jeff, lütfen daha çok dövüş. Bir de sahnenin baş kısmında Chay'ın ilanı aşkının karşısında Jeff'in karnım acıktı demesi de nedir? DUygularından emin değilsen eğer geçen bölüm çocuğu niye öptün? Ya da neden şu an onun yanında uyanıyorsun? TankhunKinnKim kardeşlerden insan duygularını önemseyen tek kardeş Khun sanırım. Biz boşuna demiyoruz ailenin başına Khun geçsin diye.

 Biz boşuna demiyoruz ailenin başına Khun geçsin diye

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
KinnPorsche The Series Bölüm YorumlarıHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin