KinnPorsche Haberlerini Takip Ettiğim Kaynaklar + "Ne Var Ne Yok?" Sohbeti

629 27 114
                  

  Merhabalaaaar! Bu hafta benim için yorucu geçiyor, umarım sizin için öyle değildir. KinnPorsche izleyicileri olarak burada samimi bir ortam oluşturduğumuzu düşünüyorum o yüzden bugün sizle biraz sohbet edesim geldi. 

  Yazının ilk yarısı yine dizi ile ilgili olacak, diğer yarısında da sizinle kendimden bir şeyler paylaşmak istedim.

KinnPorsche Haberlerini Takip Ettiğim Kaynaklar 

***Eğer dizi izlerken spoiler almayı seven tayfadansanız bu youtube kanalı her bölüm sonunda kitaba göre ilerlenirse gelecek bölümde ne olacağını anlatıyor. Videoları tamamen İngilizce ve kızda biraz Hint aksanı olsa da oldukça anlaşılır bir İngilizcesi var. Sadece KinnPorsche değil, başka dizi ve filmler için de benzer içerikler üretiyor.8. bölümün spoilerlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kanal Adı: Biya Flix

***Burada kaçıncı kez bahsettiğimi bilmiyorum bile Twitter'daki favori Türkçe kaynağım @fromtoska .Ama ne yazık ki hesabı askıya alındı, o da yeni hesap açmak zorunda kaldı.  Hesabı cidden tam konuya yönelik ve çok temiz.                                                                                                                                                                                             

 ->Yeni hesabı 

***Wattpad'de ise @seokhwasan favorimdir. Çevirilerine gidip bakmalısınız. Tüm BL içeriklerine göz atabilirsiniz eğer ilgileniyorsanız.

*** Yine Youtube'da şu kanal hem her bölüm dizi için edit yapıyor hem de topluluk kısmında her bölümün yorumunu yapıyor. Dizi başladığından beri ben de bu kanalı zevkle takip ediyorum. Buraya favori videomu koyacağım ama siz kanalın diğer videolarına da göz atın.

Kanal adı: insomniacpreacher

***Youtube'daki favori edit kanallarım+ favori dizim=Mutlu bir Reni

Kanal Adı: coldties

Kanal Adı: rosenana708

Bu iki kanal benim tüm zamanların favorileri listemde bulunur. Diğer videolarına da şans verebilirsiniz.

***Dizinin yapım şirketi Be On Cloud'un sosyal medya hesaplarını takip ederek de güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Porsche'un "ghb" denen ilacın etkisinde olduğu bölümde instagram hesaplarından ghb'nin ne olduğuyla ve ne kadar kötü bir şey olduğuyla ilgili paylaşım yapmışlardı. Durumun yanlışlığını böyle vurgulamalarını sevmiştim.

 Siz de paylaşmak istediğiniz kaynaklar olursa buraya yorum olarak bırakabilirsiniz.


Buradan sonra diziden bahsetmeyeceğim, ilgilenmiyorsanız burada kapatabilirsiniz.

***Bu aralar hayat nasıl gidiyor? Ben biraz yoruldum ve stresliyim sanırım. Sizi üzen bir şey varsa burada paylaşabilirsiniz, birlikte hakkında konuşabiliriz. Çevremizdekilerle konuşmak her zaman çok da kolay olmuyor.

 Çevremizdekilerle konuşmak her zaman çok da kolay olmuyor

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

***Ne zamandır BL/GL vb. içeriklerle ilgileniyorsunuz? Benim serüvenim daha çok yeni başladı, bir yıl anca oluyor. Başlama sebebim tamamen meraktandı. Hatta biraz da ön yargılıydım. Bebe Rexha'nın small doses diye bir şarkısı var, ona yapılan bir edit beni bu batağa sürükledi. Pişman mıyım derseniz... Hayır kesinlikle, aşkın ve sevginin benim ufak dünyamda zannettiğim kadar küçük bir şey olmadığını anladım. Ve Tayland kültürü gibi bir kültürle de tanışmama vesile oldu. Siz nasıl bu batağa düştünüz? Cevapları bekliyorum.

***Favori diziniz ve filminiz ne? İlla BL ya da GL değil, genel soruyorum. Reni şunu izlemeden ölme dediğiniz bir yapım var mı? Benimkiler şöyle:

Filmler: Bucket List, I Want To Eat Your Pancreas(anime), Spiderman(Tobey'nin oynadığı ilk üç film), Your Name Engraved Herein

Diziler: Alice In Borderland, I Told Sunset About You

***Şu aralar en çok dinlediğiniz şarkılar hangileri? Ve yine "Reni şunu dinlemeden ölme!" diyeceğiniz şarkılar var mı? Benimkiler bunlar:

***Hiç aşık oldunuz mu? Eğer olduysanız sizde iz bırakan bir anınızı anlatabilir misiniz? Ya da doğrudan aşk hikayenizi de anlatabilirsiniz. Gördüğümüz kadarıyla çoğumuz insani duygulara önem veriyoruz burada. O yüzden isterseniz siz de duygu durumu değişikiğine sebep olan herhangi bir şeyi de paylaşabilirsiniz.

***Önermek istediğiniz kitaplar var mı? Konusu fark etmeksizin istediğinizi önerebilirsiniz.

Benimkiler: Günahın Üç Rengi-Gülseren Budayıcıoğlu, Ustaparmak-Sarah Waters, Dorian Gray'in Portresi-Oscar Wilde(mümkünse sansürlü de sansürsüz de okuyun), Semerkand-Amin Maalouf, Size Düşeş Ben Yek-Venüs(Wattpad)

Arada böyle sohbet etmek hoşunuza gider mi? Severseniz haber verin lütfen çünkü ben insanlarla kendimden bir şey paylaşmaktan zevk alıyorum.

Kendinize çooook iyi bakın. Sağlıcakla kalıııın <3

 Sağlıcakla kalıııın <3

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
KinnPorsche The Series Bölüm YorumlarıHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin