11.Mothman

3.9K 134 6
                  

V Point Pleasant, Západní Virginii, existuje jedna legenda.

Mothman.

Jsem fotograf a fotil jsem už spousty věcí. Lidi, přírodu, zvířata a podobně...

Jednoho dne, když jsem projížděl Virginií, jsem spatřil most. Bylo na něm něco, co připomínalo velkého ptáka. To stvoření mělo zářivěčervené oči, jako by to ani nemohl být normální pták. Ta věc mi nedala spát. Pátral jsem po tom, co by to mohlo být. Zjistil jsem, že se ta bytost jmenuje Mothman. A neviděl jsem ho jenom já.

O několik týdnů později jsem se procházel venku a přemýšlel jsem o tom záhadném stvoření. Mothmana jsem viděl ve svých snech, a jednou když jsem v noci šel fotit přírodu, jsem uslyšel zvláštní zvuk.

Třepotání křídel.

Podíval jsem se nahoru a spatřil jsem rudé zářící oči.Běžel jsem do auta a jel jsem pryč. Když jsem se vrátil do města, spatřil jsem nějakého člověka.

Začal jsem přemýšlet, proč mě to začalo pronásledovat. Asi ode mě něco chce. Na tomto obrázku je věc, kterou namaloval jeden indián. Takže je Mothman naživu už více než 100 let? Je dokonce možné, že je to zmutovaný člověk?

Pronásledovalo mě to, když jsem jel autem. Jel jsem 75km/h, ale to stvoření mě dohánělo. Za chvilku jsem vyvinul tu nejvyšší rychlost, kterou mé auto dokáže, a dokonce jsem tu bytost vyfotil. Bohužel sem nemůžu dát oba obrázky Mothmana, protože se bojím, že by jste mohli dostat panický strach a nebo by jste dokonce zešíleli. Mám dvě fotografie. Zjistil jsem, že monstrum na tý fotografii vypadá přesně jako to, co jsem viděl já. Někteří lidéříkají, že Mothman dnes stále žije v blízkosti Golden Gate Bridge.

Pokud zde žijete, dávejte si na něj velký pozor...

CreepyPasta Stories (Cz překlad)Kde žijí příběhy. Začni objevovat