Prolog

2.9K 160 2

Sasuke Uchiha. To naprawdę niesamowite, jakie emocje może wywoływać zwykłe imię i nazwisko. W moim przypadku były to; miłość, zauroczenie i fascynacja.

Jednak to się skończyło. Odeszło… On odszedł. Zostawił mnie samą. Mimo mojego wyznania – opuścił mnie. Wybrał ścieżkę zła. Kierowała nim chęć zemsty.

Ciemność zasłoniła mu oczy, przez co nie zauważył prawdy. Żałuję, że od razu za nim nie poszłam – bałam się. Ale to był błąd.

Poprosiłam Naruto, aby go sprowadził z powrotem. Odmówił.

Poprosiłam Piątą, aby wysłała za nim shinobi. Odmówiła.

Prosiłam rodziców, aby cokolwiek zrobili. Odmówili.

Nikt nie chciał mnie słuchać. Twierdzili, że oszalałam.

Nie mogłam już dłużej tego wytrzymać. Zdobyłam informację, że Sasuke odszedł szkolić się do Orochimaru, do Wioski Ukrytej w Dźwięku.

Spakowałam się. Zostawiłam tylko mój ochraniacz na czoło, na stole w kuchni. Najpierw jednak narysowałam na nim kunaiem poziomą kreskę. Nikomu nic nie powiedziałam i pod osłoną nocy ruszyłam w kierunku Otogakure.

Sasuke, idę do Ciebie. Nikt mnie tu nie rozumie. Pomogę Ci się zemścić, zrobię wszystko, tylko proszę… Nie zostawiaj mnie w tyle.

Do wioski dotarłam kilka dni później. Zostałam złapana i zaprowadzona do Orochimaru. Spytałam o Sasuke. Nie dotarł tu. Krążyła plotka, że dołączył do Akatsuki. Wybaczył bratu.

Nie wiedziałam, co zrobić. Biały Wąż, widząc to, zaproponował mi, że mnie wyszkoli. W zamian za lojalność. Zgodziłam się. Postanowiłam, że będę trenować do upadłego.

Jeszcze wtedy nie wiedziałam, jak ciężko sprawić, aby twoje myśli do kogoś dotarły. Nie zdawałam sobie sprawy, z tego, że nauka u jednego z Sannin'ów będzie aż tak trudna. Jednak nie poddawałam się. Dążyłam do perfekcji, chciałam zyskać siłę. Dogonić Sasuke.

///opowiadanie jest w trakcie poprawiania, także mogą się pojawiać małe nieścisłości. gdy skończę poprawiać wszystkie rozdziały, przewiduje, że napiszę też ostatni rozdział i epilog, czym zakończe to ff. nie wiem, ile to potrwa, ale dam znać, gdy będzie skończone, i wtedy najlepiej będzie przeczytać wszystko od początku.

Dogonię cię // sasusaku 《zawieszone》Przeczytaj tę opowieść za DARMO!