9. SİLAHIN SAHİBİ

359 43 45
                  

Bölüm şarkımız;
Anıl Emre Dal- Anlatamadığım Şeyler Var
Okurken dinleyebilirsiniz :)

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)

Keyifli Okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                             🔪🚨⚰️

                                      UÇURUM KATİLİ
                                    9. SİLAHIN SAHİBİ

Ertesi gün uyandığımda saat öğlen 3 civarıydı

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Ertesi gün uyandığımda saat öğlen 3 civarıydı. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyordu. Öylece sırt üstü uzanmış tavanı izliyordum. Telefonuma gelen mesaj sesi ile irkildim. Mesaj Semih'den di. Bir fotoğraf bir de kısa mesaj vardı.

"komiserim karakoldan sabaha karşı ayrıldığınızı öğrendim dinlenin diye aramadım. Bu el yazısı analizi sonucum. Negatif. Ayrıca uyandığınızda hemen karakola gelseniz iyi olur, günlerdir ulaşmak istediğimiz bilgiye sonunda ulaştık."

Mesajı okuduktan sonra yataktan kalktım ve hazırlanıp direkt karakola gittim. Memurlardan birini çevirdim. "Semih'i bul. Odamda onu beklediğimi söyle."

Odama çıktım. Volta atarak Semih'i bekliyordum. Semih odaya girdi. "anlat Semih ne oldu?" gülümsedi. "günlerdir peşinde olduğumuz, maktülün defterine not ettiği şu kullanıma kapatılmış numaranın sahibinin kimliğine ulaştık."

Dün gecenin üstüne bu haber bana çok iyi gelmişti. "ee kimmiş Semih?"

"Berat Yüksel"

Daha önce bu ismi Emre'den hiç duymamıştım. Tanımadığım biriydi. Emre ile ne işi olmuştu bu adamın?

"GBT çıkart bana Semih. Ben de bir Salih savcı ile konuşayım. Telefon kayıtları silindiği için ulaşamıyoruz madem bir de baz istasyonu bilgilerinden bakalım bir şey çıkacak mı."

Semih GBT bilgileri için odadan çıktığında ben de Salih savcıyı aramıştım. İlk aramada telefonu açmamıştı. Bilerek açmadığına emindim. Ne o benden hoşlanmıştı ne de ben ondan.

2. aramada ise biraz geç de olsa açmıştı. "savcım iyi günler."

"gene ne oldu? Ne ile itham etmeye aradın Miray komiser?" sesi kinayeli ve keyifsizdi.

"merak etmeyin bu sefer sizinle ilgili değil. Emre Taşkın cinayetinde, peşinde olduğumuz bir telefon numarası vardı. Bütün kayıtları silinmişti. Sahibini bulduk. Baz istasyonu bilgilerini çıkartmamız lazım. Daha iyi bilirsiniz ki savcı ve mahkeme izni olmadan o bilgilere erişimimiz yasak. Gerekli izinleri vermenizi ve izin belgelerini bize bir an önce ulaştırmanızı istiyorum."

"izin belgesi çıkartacak vaktim yok şu an da. Önemli bir duruşmam var, bir iki gün yoğun olacağım. Ondan önce halledemem"

Bu ne gevşeklik böyle gerçekten. Bu adam nasıl savcı olmuş bu rahatlıkla?

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin