7. EMRE TAŞKIN CİNAYETİNİN PEŞİNİ BIRAK!

412 46 56
                  

Bölüm şarkımız;
Perdenin Ardındakiler-Yalnız Kalmışım
Okurken dinleyebilirsiniz :)

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)

Keyifli Okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                           🔪🚨⚰️

                                   UÇURUM KATİLİ
        7. EMRE TAŞKIN CİNAYETİNİN PEŞİNİ BIRAK!

 EMRE TAŞKIN CİNAYETİNİN PEŞİNİ BIRAK!

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Telefonu cebimden çıkardım. Numara kayıtlı değildi. Arabadan indim. Arabanın kapısını kapatırken telefonu açtım. "cinayet büro Miray Ünsal. Buyurun?" arabayı kilitledim. "iyi günler komiserim. Ben sahil güvenlikten Taner Güçlü" apartman kapısına doğru yürümeye başladım. "memnun oldum. Cinayet silahı ile ilgili bir gelişme mi var?"

"evet.Bulundu komiserim."

Tekrar arabaya doğru yürümeye başladım. "güzel. Olay yerinde misiniz?" arabaya bindim. "karakola gidiyoruz komiserim." Arabayı çalıştırdım. "tamamdır. Yardımcım Semih karşılayacak sizi. Direkt odama çıkabilirsiniz." Karakola doğru sürmeye başladım.

Telefonu kapattıktan sonra Semih'i aradım. "buyurun komiserim." Sesi dinç geliyordu. Yeterince dinlenmiş olmalıydı. "karakolda mısın hala?" gaza biraz daha yüklendim. "karakoldayım komiserim. Şu numarayı araştırmaya devam ediyorum. Şu anlık hal-" lafını böldüm.

"bırak şimdi numarayı Semih. Cinayet silahı bulunmuş. Sahil güvenlikten Taner Güçlü adında bir adam karakola geliyor. Onu karşıla ve direkt odama çıkın. Ben de yoldayım geliyorum."

                                         🔪🚨⚰️

Karakola geldiğimde gelişi güzel arabayı park ettim. Odama çıktığımda Semih ve Taner Güçlü olduğunu düşündüğüm adam koltuklarda oturuyordu. Şeffaf bir poşet ise masamda duruyordu. Cinayet silahıydı.

Masama oturup elimi adama uzattım. "tekrar memnun oldum" nazikçe elimi sıktı. "ben de memnun oldum komiserim. "Delil poşetini elime alıp içindeki cinayet silahını incelemeye başladım.

"Beretta 92FS. Düşük geri tepme ve yüksek isabet. Mermi çıkış hızı saniyede 396 kilometre. Şarjöre 16, namluya 1, toplam 17 fişek kapasiteli. Kalibre 9 milimetre. Kovan uzunluğu 19 milimetre. Boş ağırlık 921 gram."

Taner gülümsedi. "cinayet silahı hakkında bana verecek bilgi bırakmadınız" boğazımı temizledim. "Beretta 92FS sivilde kullandığım silahım." Semih söze atladı "silahlar konusunda bu kadar bilgili olduğunuzu bilmiyorum komiserim." Tebessüm ettim. "ilgi alanım diyelim."

"komiserim Beretta model silahlar sivil kullanıma yasak, kullanılsa bile koruyucu ile kullanılabiliyor diye biliyorum?" kafa salladım, "doğru Semih. Uzun namlulu bir görev silahı olduğundan sivil kullanım için yasak. Ama bu bir görev silahı ve ben bir polisim. Bir tehlike arz etmediği için kullanımına iznim var"

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin