6. BULUNDU KOMİSERİM!

416 47 44
                  

Bölüm şarkımız; Duncan Laurance-Arcede slow
Okurken dinleyebilirsiniz :)

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)

Keyifli Okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                           🔪🚨⚰️

                                   UÇURUM KATİLİ
                         6. BULUNDU KOMİSERİM!

Otopsi raporunu masaya bırakıp cebimden, Emre'nin defterinden kopardığım üstünde numara yazılı kağıdı çıkardım

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Otopsi raporunu masaya bırakıp cebimden, Emre'nin defterinden kopardığım üstünde numara yazılı kağıdı çıkardım.

Numarayı tuşladım ve telefonu kulağıma götürdüm. Ama karşı taraftan gelen ses kaşlarımı çatmama sebep olmuştu. "bu numara kullanılamamaktadır." Telefonu kulağımdan çekip öylece ekrana baktım. 

Neyin nesiydi bu numara, kime ait di?

Semih'i aradım. Açmamıştı. Saat 12' ye geliyordu. Bugün haraketli bir gün olmuştu. Muhtemelen yorulmuş ve uyumuştu. 

Tekrar aradığımda 3. Çalışta telefon açıldı. "buyurun komiserim?" sesi uykulu geliyordu. "Semih uyandırdım kusura bakma ama hemen karakola gelmen lazım" mayışık bir ses tonu ile konuşuyordu, "bu saatte karakolda ne işiniz var komiserim?" telefon numarasının yazılı olduğu kağıdı elime aldım ve bakışlarım üstündeyken konuştum. "gelince öğrenirsin. Acele et"

                                        🔪🚨⚰️

45 dakika sonra odamın kapısı tıklatıldı. Semih içeri girdi. Ayılmış görünüyordu. Masanın önündeki koltuklardan birine oturdu. "ne oldu komiserim. Dosyayla ilgili bir gelişme mi var?" 

elimdeki kağıdı Semih'e uzattım. Alıp inceledi. "bu, bugün maktülün defterinden kopardığınız numara değil mi?" yüzüme baktı. "evet. Ama sorun şu ki numara kullanıma kapatılmış. Bu numaranın kim tarafından kullanıldığını bulmamız lazım Semih."

"tamam komiserim siz hiç merak etmeyin ben vakit kaybetmeden çalışmaya başlar buldururum." Ayağa kalktım, "hangi operatöre ait bir hat olduğunu bulmakla başlarsan kullanıcıyı da operatör kayıtlarından daha rahat bulursun. Ben şimdi maktülün bilgisayarını incelemek için eve gidiyorum. Sen de numara üzerinde çalış" peşimden Semih de ayağa kalktı, "tamam komiserim. Gerekli birimle irtibata geçiyorum hemen."

Kapıdan çıkmak üzereyken tekrar arkamı döndüm, "bu arada Semih karakola geldiğimde başkomiser burada olmadığı için bugün olanları rapor edemedim. Ben evde olacağım ama sen karakolda çalışacaksın. Başkomiser geldiğinde muhtemelen hala burada olursun. Tüm günü sen rapor et."

                                          🔪🚨⚰️

Eve geldiğimde vakit kaybetmek istemiyordum. Hiç oyalanmadan direkt üstümü değiştirdim. Saçlarımı rastgele topladım. Emre'nin bilgisayarını incelemeye başlamadan önce kendime bir kahve yapmak için mutfağa gittim. Kahveyi yaptıktan sonra fincanı mutfaktaki masanın üstüne bıraktım ve bilgisayarı almak için salona gittim.

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin