4. TELEFON KAYDI

569 52 60
                  

Bölüm şarkımız; Billie Eilish-Six Feet Under.
Okurken dinleyebilirsiniz :)

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)

Keyifli Okumalar.

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                            🔪🚨⚰️

                                    UÇURUM KATİLİ
                                  4. TELEFON KAYDI

Bazen canı o kadar acır ki insanın, ne hissetmesi gerektiğini dahi bilemez

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Bazen canı o kadar acır ki insanın, ne hissetmesi gerektiğini dahi bilemez.

Tam olarak öyle bir dönemden geçiyordum. Aklımın ve beynimin birbirine karıştığını hissediyordum.

Zaman zaman duygularımın mantığımı esir aldığını fark ediyordum. Ve bu, şu noktada olmaması gereken bir durumdu. Dahası, tehlikeli bir durumdu. Beni yavaşlatırdı, hatta belki de hataya sürüklerdi.

                                            🔪🚨⚰️

Semih'le gerçekleştirdiğimiz kısa sohbet bana iyi gelmişti. Az da olsa, içimde bastırdığım duyguların serbest kalması beni rahatlatmış, daha hafiflemiş hissettirmişti.

Eve geldikten sonra kendimi direkt suyun altına attım. Kafamdan aşağı akan soğuk suyun altında bir ağlıyor bir sakinleşiyordum.

Eve geldiğimde saat 12'ye yaklaşmıştı ama banyoda ne kadar zaman vakit geçirdim, saat kaç olmuştu bilmiyorum. 

Suyu kapatıp küvetten dışarı çıktım. Çok yavaş hareket ediyordum. Ruhumdaki acının ağırlığı mıydı üstüme çöken bilemiyorum. Havluyu vücuduma dolayıp banyodan dışarı çıktım. Odaya geçtiğimde elime gelen ilk pijama takımını üstüme geçirip yatağa uzandım.

Uyumak, dinlenmek istiyordum ama beynim bir türlü uyumuyordu. Ardı arkası kesilmez sorular kafamın içinde kol geziyordu.

Sırt üstü uzanıp tavanı izlemeye başladım. Odanın camından içeri sızan ay aşağı odayı hafif de olsa aydınlatıyordu ve gözlerim karanlığa alışmıştı.

Yavaşça sağıma doğru döndüm. Sağ elimi kafamın altına koydum. Sol elimi ise Emre'nin yastığının üstüne.

Neden gitmişti? Daha önce bir iki defa ayrı eve çıkmayı ben teklif ettiğimde benimle kavga etmişti. Bazı zamanlarda işin içine şaka katarak reddetmişti. Ama şimdi ne olmuştu da birden kendi gitmek istemişti? Üstelik geçici bir süre demişti. Ne işi vardı, ne yapacaktı o geçici süre dediği zaman dilimi içerisinde? 

"bir cüzdansız dışarı çıkmam, iki sensiz yatmam". Diyen sesi aklıma düşüyor, görüntüsü gözümün önüne geliyordu. Neden gittiğinin yanı sıra, nereye gitmişti? Bir arkadaşında mı kalmıştı acaba? Evinde kalacak kadar samimi olduğu sadece üç arkadaşı vardı. Ya da arkadaşında falan değil de direkt kendine ev mi tutmuştu acaba? Ailesinin evine gitmemişti, bunu biliyordum. 

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin