3. ZAMANSIZ VEDALARA HAZIR OL!

773 56 65
                  

Bölüm şarkımız ; Cem Adrian-Kül.
Okurken dinleyebilirsiniz :)

Keyifli Okumalar.

Oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)

Kurgunun instagram hesabı: @ucurumkatiliofficial

                                         🔪🚨⚰️

                                    UÇURUM KATİLİ
                 3. ZAMANSIZ VEDALARA HAZIR OL!

Hayatımın en huzursuz uykularından birini yaşadığım gece olmuştu

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Hayatımın en huzursuz uykularından birini yaşadığım gece olmuştu. Gerçi doğru dürüst uyuduğum bile söylenemezdi. Mentalite olarak kendimi bu güne hazır hissetmiyordum. Haliyle bu vücuduma da bir yorgunluk veriyordu.

Kendimi zorlayarak yataktan kalktım. Bir şey yemeyi istemiyordum, bir an önce karakola gitmek istiyordum. Elimi yüzümü yıkamak için banyoya yöneldim.

Aynadaki yansımama baktım. Her zaman ki gibi görünüyordum, bir değişiklik yoktu ancak beni tanıyan biri bakışlarımın arkasındaki yorgunluğu ve ruhumdaki acıyı kolayca fark edebilirdi. Elimi yüzümü yıkadıktan sonra hızlıca üstümü giyindim. Salondaki sehpanın üstünden cinayet dosyasını aldım ve evden çıktım.

                                          🔪🚨⚰️

Karakola geldiğimde bir kaç kişiyle selamlaştıktan sonra doğruca başkomiserin odasına gittim. "başkomiserim günaydın" elindeki dosyadan kafasını kaldırdı "günaydın miray. Nasıl hissediyorsun kendini?" gülümsedim, "iyiyim, teşekkür ederim." Eliyle masasının önündeki koltukları işaret etti, "oturmak için benden izin beklemiyorsun herhalde" gülümsedi, "hayır başkomiserim, aslında Semih gelse ve direkt maktülün ailesine sorguya gitsek iyi olur." Kafasını hafif sağa eğip bana baktı, "saat henüz çok erken. Otur bir fincan kahve iç, kendine gel sonra çıkarsınız." Bir şey demeden oturdum.

Kısa bir süre sonra kahvelerimiz geldi. "Miray, dikkatli ol." Başkomiserin bu cümlesine hazırlıksız yakalanmıştım ve ne demek istediğini kavrayamamıştım. O da bunu fark etmiş olacak ki ben bir şey demeden cümlesine devam etti. "çok aceleci davranıyorsun ve dalgınsın. Sen tüm dosyalarda sakin, sabırlı ve temkinli ilerlerdin senden bu dosyada da aynısını yapmanı bekliyorum. Sakin ve sabırlı ol". Anladığımı belli edercesine kafamı salladım.

Çok geçmeden odanın kapısı tıklatıldı. Gelen Semih di. İkimize de selam verdikten sonra karşıma oturdu. "komiserim çıkalım mı?" elimdeki kahve bardağını iki koltuğun arasındaki sehpaya bıraktım ve ayağa kalktım. "çıkalım semih" Semih de ayağa kalktı.

Masaya bıraktığım cinayet dosyasını elime aldım. "dikkatli olun ve hiçbir detayı atlamayın, size güveniyorum". Semih gülümsedi "hiç merak etmeyin başkomiserim. Biz Miray komiserim ile her zaman olduğu bu sefer de kusursuz bir şekilde ilerleyeceğiz." Bana baktı. Bir şey demedim, sadece gülümsedim ve odadan çıktık.

UÇURUM KATİLİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin