Vazgeçtin , Bittim .

169 5 1

Bazen vazgeçmek en dogru karardır . Belkide vazgeçmek zorundasındır , yada sıkılmışsındır . Sahi senin için neydi daha dogrusu hangi seçenektim ?
Tüm bu yaşadıklarımız aslında birer sınavdı bizim için . Ne kadar sabırlıyız? Ne kadar seviyoruz? Ne kadar kuvvetli aşkımız? Kafamda binbir tane soru . Ama bu sınavdan geçmeyi beceremedin sen fazla çalışmamıstın yada ugraşmamıstın . Bu sınavda düşük not senindi . Halbuki birinci sınavdan düşük alsanda ikinciye çalışıp mutlaka geçebilirdin . Geçememek diye bi şansın yoktu . Fakat pes etmeyi tercih ettin sen belkide zorundaydın ha ? Ne dersin ? İçimde öyle büyük fırtınalar kopuyor kii . Kaçsam kaçamıyorum , görmezden gelsem gelemiyorum pişmanlıklarım genellikle daha agır basıyor . Hatta içimdeki sevgiyi bile bastırmaya yetiyor . Gün geçtikce daha iyi anlıyorum bir anlık öfke , hırs , kıskançlık herşeyi tüm yaşanmışlıkları yerle bir ediyor , zamanla kabuk bile tutamayan yaralara dönüyor .
Sahi şimdi nerdesin ? Napıyosun? Kiminle birliktesin ? Madem zamanında bu kadar çok sevdin neden başka kollarda teselli bulma geregi duyuyorsun . Herşeyi geride bırakıp benimle birlikte beraber savaşmak yerinee ? Söylesenee yine susucaksın demi ? Sende herkes gibi gittin basitleşmeyi tercih ettin gitmenin sebebi neydi peki ? Ne yani SEN GİBİ GİTSEM , BEN GİBİ SEVERMİYDİN ?

KELEBEĞİN ÖMRÜBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!