29 (m)

7.2K 636 211
                  

taehyung ıslak saçları ve bornozuyla uzun zamandır uğramadığı evindeki yatağın üzerinde oturmuş, kıyafet dolabını karıştıran jimin'i izliyordu.

jungkook'un işten çıkmasına 2 saat kalmıştı ancak jimin hiç acele etmeden uzunca taehyung'un kıyafetlerini inceliyor, evden getirdiği eteklerle kombinlemeye çalışıyordu.

"jimin? acele mi etsen biraz." dedi gergince. heyecanlı hissediyordu ve hiçbir şey yapmadan beklemek onu daha da geriyordu.

"sakin ol biraz." dedi jimin gülerek. arkadaşının neden bu kadar heyecanlı olduğunu anlıyordu. namjoonla ilişkilerinin başında o da çok heyecanlı ve utangaçtı. sadece seksüel anlamda değil, namjoon'un yanında yemek yemeye bile utanıyordu.

"bu ne?" diyerek dolabın en derinliklerinde bulduğu bluzu çıkarttı.

taehyung kocaman açtığı gözleriyle yıllardır giymediği bluzuna bakıyordu. varlığını bile unutmuştu. siyah dar bluz derin sırt dekoltesiyle kesinlikle cesur bir parçaydı.

"yuh taehyung böyle bir şey mi vardı sende?"

"çok eskiden almıştım. birkaç kere partide giydim o kadar."

"tamam bu gece de giyiyorsun." diyerek arkadaşının üstüne fırlattı bluzu. ardından yatağa diziği eteklere baktı ve ardından eliyle siyah deri eteği işaret etti.

"o çok kısa bir etek değil mi?"

"nolmuş yani? amaç zaten jungkook'u etkilemek uzun mu giymeyi planlıyordun."

"haklısın.."

ardından jimin, arkadaşına giyinmesi için yardım etmiş, makyajını ve saçını yapmıştı.

"yuh taehyung çok güzel oldun, benim bile seni yatağa atasım geldi şu an." sesi jimin gururla yarattığı tabloya bakarken.

taehyung ise gülüp gözlerini devirmişti. jimin'in abarttığını düşünüyordu ancak ne kadar güzel gözüktüğünün farkında olsaydı abartı olmadığını hatta az bile söylediğini fark ederdi.

kendi güzelliğini fark etme konusunda taehyung hep eksik kalmıştı.

jungkook işten çıkmadan önce çok kısa bir süreleri kaldığını fark edince taehyung üstüne kenarda asılı olan kabanı geçirmiş ve önünü kapatmıştı.
jungkook'un evine namjoon'un arabasıyla gideceklerdi ve kesinlikle ona bu şekilde gözükmek istemiyordu.

aceleyle ayağına geçirdiği botlarla aşağı inmeye başlamıştı. jimin de arkasından gülerek geliyor, arkadaşının bu aceleci ve heyecanlı halleriyle dalga geçiyordu.

aşağıda kendilerini bekleyen arabaya bindiklerinde namjoon, jimin'e kısa bir öpücük vermişti. ardından taehyung'un makyajlı yüzüne iltifat etmişti.

"bir de kabanın altındakileri görmelisin hayatım." diyerek jimin kıkırdadığında taehyung ona ters bir bakış atmıştı.

namjoon ise taehyung ya da jimin'den azar işitmek istemediği için yorum yapmamış, arabayı çalıştırdı.

kısa bir sürede jungkook'un evine vardıklarında taehyung kısaca teşekkür etmiş ve aceleyle eve çıkmıştı.

jungkook hemen hemen aynı saatte geldiği için çok kısa bir sürede evde olacağını biliyordu. bu yüzden zaman kaybetmeden üstündeki kabanı çıkartmış, kendisini yatak odasına atmıştı.

yaklaşık 10 dakikalık bir bekleyişin ardından anahtarın ve kapının açılma sesini duydu.

"taehyung?"

cavalier | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin